Natalia Siwiec i Marcelina Zawadzka pojawiły się na otwarciu pierwszego butiku marki Sugarfree we Wrocławiu. Na pokaz połączony z otwarciem sklepu zabrał gwiazdy prywatny samolot wynajęty przez markę. Trzeba przyznać, że takiego eventu już dawno nie było! 

 

Gwiazdy tego dnia wybrały oczywiście sukienki marki Sugarfree. Marcelina Zawadzka zdecydowała się na białą, koszulową sukienkę, a Siwiec wybrała seksowny model w kolorze nude. Koszt każdej sukienki to 169 zł! A to oznacza, że jest to cena, która nie zrujnuje nam kieszeni. Obejrzyjcie zdjęcia i zdecydujcie, która gwiazda lepiej wyglądała!

 

Zobacz:  Wiktoria Gąsiewska bardziej seksowna niż Natalia Siwiec?! Sami oceńcie! Oto stylizacje gwiazd z pokazu Sugarfree

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziewczyński wypad na otwarcie sklepu @sugarfree do Wrocławia✈️

Post udostępniony przez N🔺tH (@nataliasiwiec.official)

 

Natalia Siwiec wybrała dopasowaną sukienkę w kolorze nude. Model Sona dostępny jest w cenie 169 zł. Do tego założyła bardzo długie jasne kozaki, które kupimy w sklepie internetowym bestbrandsshop.pl Gwiazda zdradziła w programie Dzień dobry TVN, że makijaż i fryzurę wykonała sama. Trzeba przyznać, że make up Siwiec wygląda bardzo profesjonalnie. 

Marcelina Zawadzka tym razem postawiła na biel i modne zwierzęce wzory. Biała koszulowa sukienka to model Tatana i kupimy ją za 169 zł. Uzupełnieniem stylizacji są kozaki w wężowy wzór z Zary, ten model jest jeszcze dostępny w sklepie online, oraz elegancka torebka-nerka. Jak Wam się podoba stylizacja Marceliny Zawadzkiej i jej kręcone włosy?