Stylizacja Natalii Kukulskiej na premierze „Chemii’’. Gwiazda znowu wybrała najmodniejsze trendy!

„Chemia’’ to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów roku (fabuła została zainspirowana życiem założycielki fundacji Rak'n'Roll), dlatego na premierze pojawiło się naprawdę dużo gwiazd, m.in. Magdalena Schejbal, Maria Sadowska oraz Justyna Steczkowska (jej look wywołał wiele emocji - zobaczcie: Kolejna intrygująca stylizacja Justyny Steczkowskiej! Jak wam się podoba gwiazda w takim wydaniu?).

Na promocję filmu przyszła również Natalia Kukulska z mężem - Michałem Dąbrówką. Wokalistka zaprezentowała kolejną ciekawą i bardzo modną stylizację! 

Natalia założyła oryginalny, oversize'owy płaszcz z wyhaftowanym etnicznym wzorem. Pod spodem gwiazda miała długą, oliwkową koszulę z (bardzo trendy!) zwierzęcym printem, a także klasyczne, szare rurki. Do tego błyszczące szpilki i czarna kopertówka oraz - nasz hit! - naszyjnik: złoty, misternie wykonany, w modnym stylu wiktoriańskim.

Naszym zdaniem ten outfit świetnie pasuje do urody Kukulskiej i jej nowej fryzury z modną grzywką. Zgadzacie się z nami?

 

Zobacz: Cała w trendach! Natalia Kukulska w modnej, jesiennej stylizacji. Tylko zobaczcie tę torbę!

 

Natalia Kukulska na premierze filmu „Chemia’’

 

Michał Dąbrówka i Natalia Kukulska na premierze filmu „Chemia’’

Więcej na temat Natalia Kukulska
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01