Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska, Paulina Sykut w sukniach ślubnych. Małgorzata Kożuchowska w sukni ślunej z welonem i bukietem kwiatów Anna Lewandowska w sukni ślubnej z welonem i bukietem kwiatów i wiszących kolczykach Alja Rubik w sukni ślubnej Aleksandra Kwaśniewska w sukni ślubnej w koku z welonem i bukietem kwiatów
Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska, Paulina Sykut w sukniach ślubnych.
East News, ONS
1/10
Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska, Paulina Sykut w sukniach ślubnych.
East News, ONS

Suknie ślubne gwiazd to często prawdziwe dzieła sztuki - stworzone przez wielkich projektantów na ten najważniejszy w życiu dzień. Odbywające się w ten weekend w Warszawie targi ślubne Wedding Show skłoniły nas do przypomnienia tych najwspanialszych kreacji. Organizatorka targów Agnieszka Hyży na swoim ślubie z Grzegorzem Hyży postawiła na skromniejszą sukienkę. Ale znaleźliśmy zdjęcia gwiazd, które przed ołtarzem wyglądały bajkowo.

Która suknia najbardziej się wam podoba?

Zobacz też:

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży - pierwsze zdjęcie z podróży poślubnej.

2/10
Małgorzata Kożuchowska w sukni ślunej z welonem i bukietem kwiatów
East News

Małgorzata Kożuchowska  wybrała wspaniałą suknię projektu Gosi Baczyńskiej. Długi  welon i wiązanka z ciemnych kwiatów zwanych "kosmos"   (pachną czekoladą!) idealnie pasowały do urody i stylu aktorki. Buty? Piekne szpilki to dzieło Chistiana Louboutin'a. O fryzurę Małgorzaty zadbała jej przyjaciółka Jaga Hupało.

Zobacz też:

Małgorzata Kożuchowska PIERWSZY RAZ opowiedziała o ślubie

3/10
Anna Lewandowska w sukni ślubnej z welonem i bukietem kwiatów i wiszących kolczykach
East News

Ania Lewandowska wygladała zjawiskowo w dniu kiedy powiedziała sakramentalne "TAK" Robertowi Lewandowskiemu. Przepiękna zwiewna  kreacja została stworzona przez Macieja Zienia.

Zobacz też:

Lewandowska w "Vivie!": Jestem katoliczką. Wspomina z Robertem ich wielki ślub

4/10
Alja Rubik w sukni ślubnej

Anja Rubik poszła do ołtarza z Sashą Knezevicem w sukni zaprojektowanej specjalnie dla niej przez Petera Dundasa z domu Pucci i w butach Giussepe Zanottiego. Ostatnio okazało się, że para jest w separacji. Ale wszyscy ich bliscy podkreślają, że Anja i Sasha pozostali przyjaciółmi - więc może jeszcze wrócą do siebie?

Zobacz także:

Anja Rubik i Sasha Knezevic - Ślub na Majorce

5/10
Aleksandra Kwaśniewska w sukni ślubnej w koku z welonem i bukietem kwiatów
East News

Oszałamiająca  suknia ślubna Oli Kwaśniewskiej,  którą zaprojektowała Sabrina Pilewicz, została wykonana z 12-metrów tafty w kolorze kremowym i ozdobiona 400 kamieniami Swarovskiego. Makijaż pannie młodej zrobiła makijażystka gwiazd Agnieszka Chełmońska. Kuba Badach byl oczarowany:)

Zobacz także:

Mamy zdjęcia ze ślubu Oli Kwaśniewskiej!

6/10
Paulina Sykut w sukni slubnej z bukietem kwiatów
ONS

Paulina Sykut na ślub z Piotrem Jeżyną wybrała dla siebie suknię BohoBoco. Kolor - złamana biel, tkaniny - gładki i szlachetny jedwab pełen delikatnych wykończeń i ręcznie wszywanych drobnych kamieni. Nadały one kreacji niepowtarzalnego uroku.

Zobacz także:

Paulina Sykut wyszła za mąż!

7/10
Katarzyna Zielińska w sukni ślubnej z welonem w opaską z bukietem z mężem Wojciechem Domańskim
FORUM

Suknia Kasi Zielińskiej  na ślub z Wojciechem Domańskim powstała wg. projektu Gosi Baczyńskiej i była inspirowana stylizacjami ukochanej przez aktorkę Audrey Hepburn.

Zobacz także:

Tak wyglądał ślub Katarzyny Zielińskiej [DUŻO ZDJĘĆ]

8/10
Ewa Chodakowska w sukni ślubnek z welonem
East News

Ewa Chodakowska wzięła ślub z Lefterisem Kavoukisem w  sukni projektu La Mania. Kreacja podkreślała zgrabne nogi trenerki.

Zobacz także:

Chodakowska nie stawia na tradycję. Jej ślub był bardzo oryginalny.

9/10
Joanna Krupa w sukni ślubnej z falbanami, welonem i bransoletką

Ceremonia ślubna  w Kalifornii zobowiązuje! Joanna Krupa miała na sobie wartą 30 tysięcy dolarów suknię projektu Chagoury Couture, ozdabianą kryształkami Swarovskiego, cyrkoniami i mnóstwem falban. Całość uzupełniał dwumetrowy tren.

Zobacz także:

Joanna Krupa i Romain Zago na ŚLUBNEJ okładce "Vivy!"

10/10
Katarzyna Cichopek w sukni ślubnej z welonem z bukietem kwiatów w wiszących kolczykach i w plaszczuku
East News

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel pobrali się w Zakopanem. Na ten wyjatkowy dzień aktorka wybrała suknię projektu Macieja Zienia  i  płaszczyk Burberry.

Zobacz także:

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel świętują 7. rocznicę ślubu! Zobaczcie romantyczne wideo!