Najpiękniejsze makijaże na Festiwalu Filmowym w Wenecji: Lily-Rose Depp Najpiękniejsze makijaże na Festiwalu Filmowym w Wenecji: Sara Sampaio Najpiękniejsze makijaże na Festiwalu Filmowym w Wenecji: Barbara Palvin Najpiękniejsze makijaże na Festiwalu Filmowym w Wenecji: Liv Tyler Najpiękniejsze makijaże na Festiwalu Filmowym w Wenecji: Kristen Stewart
Najpiękniejsze makijaże na Festiwalu Filmowym w Wenecji: Penelope Cruz
East News

Festiwal w Wenecji to wielkie święto stylu! Kreacje i makijaże przyciągają niemal tyle samo uwagi świata, co filmy. I są tak samo komentowane! Oto makijaże uznane za najpiękniejsze na Festiwalu Filmowym Wenecji w 2019 roku.

Najpiękniejsze makijaże festiwalu filmowego w Wenecji 2019

Na festiwalu filmowym w Wenecji pojawiło się jak co roku mnóstwo gwiazd filmu i modelingu z całego świata. Kreacje, w których pokazywały się na weneckich czerwonych dywanach, były komentowane i oceniane na całym świecie! Makijaże zrobiły też sporo zamieszania: chwalono zarówno te klasyczne, jak Penelopy Cruz czy Scarlett Johansson, jak i bardziej szalone, np. Kristen Stewart. Które gwiazdy wyglądały najpiękniej i zebrały najwięcej pochwał za swój makijaż? Zobacz w naszej galerii!

1/6
Najpiękniejsze makijaże na Festiwalu Filmowym w Wenecji: Lily-Rose Depp
East News

Lily-Rose Depp

Podczas trzeciego dnia festiwalu Lily-Rose Depp była niekwestionowaną królową wśród gwiazd młodszego pokolenia. Jej świeży, lekki makijaż w nieco przydymionych odcieniach szarości, beżów i złota idealnie pasował do swobodnej, romantycznej fryzury i zwiewnej sukni. Brawa za piękne, naturalnie gęste brwi!

2/6
Najpiękniejsze makijaże na Festiwalu Filmowym w Wenecji: Sara Sampaio
East News

Sara Sampaio

Sara Sampaio, portugalska modelka i aktorka, zachwycała naturalnym makijażem z akcentem położonym na oczy. Malinowe usta były tylko tłem dla starannie obrysowanych eye-linerem oczu z mocno podkreśloną linią wodną i wytuszowanymi rzęsami. Brunetki o południowym typie urody - do skopiowania!

3/6
Najpiękniejsze makijaże na Festiwalu Filmowym w Wenecji: Barbara Palvin
East News

Barbara Palvin

Węgierska modelka Barbara Palvin zachwycała w Wenecji każdy swoim wyjściem i każdą stylizacją. Ten makijaż był jednak najpiękniejszy: klasyka w stylu starego Hollywood! Rozświetlona cera, czerwone usta i kreska-jaskółka na powiekach, a do tego wysoka, elegancka korona z warkocza - czasem sprawdzona, klasyczna stylizacja to najlepszy wybór.

4/6
Najpiękniejsze makijaże na Festiwalu Filmowym w Wenecji: Liv Tyler
East News

Liv Tyler

Liv Tyler, słynąca z upodobania do powściągliwych makijaży, tym razem zaskoczyła wyrazistą stylizacją, komentowaną jako jedna z odważniejszych na festiwalu w Wenecji. Podkreśliła oczy wyrazistym smokey eye w głębokich, skrzących fioletach. Do tego usta nude i jasna cera… plus fioletowe kolczyki!

5/6
Najpiękniejsze makijaże na Festiwalu Filmowym w Wenecji: Kristen Stewart
East News

Kristen Stewart

Kristen Stewart wystąpiła jak zawsze w nieco punkowej stylizacji. Uwagę przyciągały mocno podkreślone purpurą oczy w makijażu wyciągniętym spektakularnie aż po skroń. Do tego niepokorna fryzura i, dla równowagi, spokojny makijaż ust i policzków - z pazurem, ale i z klasą!

6/6
Najpiękniejsze makijaże na Festiwalu Filmowym w Wenecji: Scarlett Johansson
East News

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson często podkreśla oczy mocno skrzącymi cieniami. Wie, że to świetna metoda, by wydobyć jej głęboko osadzone oczy (warto zapamiętać!). Tym razem wybrała kolory starego złota. Przepięknie zagrały z różem na policzkach!