Najodważniejsze stylizacje Liszowskiej
ONS.pl

Joanna Liszowska z całą pewnością należy do grona gwiazd, które nie boją się odważnych stylizacji. I czasem odsłania naprawdę dużo! O ile codzienne zestawy aktorki są dosyć proste i raczej nie wyróżniają się, o tyle na czerwonym dywanie gwiazda zawsze zaskakuje. Joanna Liszowska szczególnie upodobała sobie suknie z głębokim dekoltem. Ostatni przykład - prezentacja wiosennek ramówki Polsatu, gdzie powiedzieć, że pokazała sporo, to... nic nie powiedzieć. Ale praktycznie na każdej gali aktorka zaskakuje seksownymi stylizacjami. Postanowiliśmy przypomnieć, jakie kreacje wybierała aktorka w ostatnich latach. 

1/6
Joanna Liszowska na ramówce Polsatu
ONS

Czarny, błyszczący garnitur to ostatnia stylizacja Joanny Liszowskiej, w której zaprezentowała się na wiosennej ramówce Polsatu w ostatni wtorek. Uwagę zwraca bardzo głęboki i seksowny dekolt, który stał się stylową sensacją tego wieczoru.

Ale odnotowano również fryzurę gwiazdy. Aktorka zdecydowała się rozjaśnić włosy i zgodnie z obowiązującym trendem maksymalnie je wygładziła. 

2/6
Joanna Liszowska

Aktorka od pewnego czasu kocha czerń. Bardzo często pojawia się na czerwonym dywanie w czarnych sukniach, ale zawsze dba o to, by jej zestawy nie były nudne. Tak też było podczas ostatniej Gali Mistrzów Sportu! Aktorka na tę okazję założyła długą cekinową suknię z rozcięciem, falbanami i... oczywiście, zgadliście... głębokim dekoltem. W tej stylizacji naprawdę dużo się dzieje! 

3/6
Joanna Liszowska

Długą czarną suknię miała na sobie Joanna Liszowska również na prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polsatu w 2016 roku. To wtedy po raz pierwszy zdecydowała się na taki kształt dekoltu, który odważnie eksponuje piersi, ale nie pokazuje za dużo, jak w przypadku kopertowych sukni. W tej stylizacji musiała się czuć wyjątkowo dobrze, bo od tej pory ten rodzaj dekoltu stał się jej ulubionym. 

 

4/6
Joanna Liszowska

Joanna Liszowska wprost uwielbia odważne suknie z dużymi dekoltami. Nawet prosta kimonowa suknia w wydaniu aktorki musi się wyróżniać akurat tym szczegółem. Ok, w tym przypadku również błyszczącym materiałem.

5/6
Joanna Liszowska

Zanim Joanna Liszowska pokochała czerń, uwielbiała seksowne koronki. Nosiła je nawet w wersji total look. Aktorka nigdy nie miała problemu z eksponowaniem swojego ciała. Prześwitujące koronkowe stylizacje nosiła zakładając je jedynie na bieliznę. 

6/6
Joanna Liszowska
ONS.pl

Również w czasie ciąży Joanna Liszowska nie rezygnowała z podkreślania swojej figury. Jej niektóre stylizacje można uznać za lekko kontrowersyjne. Sami spójrzcie na te zdjęcia!

Zobacz takżeJoanna Liszowska pokazała CÓRKI! Obie mają kręcone włosy jak mama!

Styl aktorki z całą pewnością można uznać za odważny. Gwiazda nie boi się bardzo seksownych stylizacji. Nie wszystkim to się jednak podoba. Jej zestawy są czasem określane mianem wpadki wieczoru. Ale aktorka jest wierna swojemu stylowi i zdaje się tym nie przejmować. W końcu najważniejsze, że ona się w tym dobrze czuje!

Więcej na temat Joanna Liszowska