Najmodniejsze koloryzacje na jesień 2019: Paulina Sykut-Jeżyna
East News

Myślisz o farbowaniu włosów? Te kolory są hitami jesieni 2019! Gwiazdy już je noszą

Najmodniejsze koloryzacje na jesień 2019: Paulina Sykut-Jeżyna
East News

Znudził ci się twój kolor włosów? Nie obawiaj się i go zmień! Z nami unikniesz wpadki. Przedstawiamy odcienie, które rządzą jesienią 2019. Gwiazdy już je kochają!

Najmodniejszy kolor włosów - jesień 2019

Najmodniejszy kolor włosów jesienią 2019? Oczywiście rudy. Wszystkie jego odcienie! Od lat, niezależnie od zmieniających się trendów, wierna jest mu Ada Fijał. Gwiazda lubi jego nasycony, intensywny odcień, ale modne są też bardziej przygaszone. Jeśli kiedyś zastanawiałaś się nad takim kolorem włosów, teraz warto się odważyć!

Najmodniejsze koloryzacje na jesień 2019: Ada Fijał
East News

Oprócz rudości na czasie są też brązy, zwłaszcza te chłodne. To nowość, bo zwykle najbardziej lansowane są najróżniejsze blondy! Najmodniejszy odcień brązu nazywa się dark chocolate i jest chłodny, ale przeplatany cieplejszymi, karmelowymi pasmami. Dokładnie taki nosi teraz Selena Gomez

Najmodniejsze koloryzacje na jesień 2019: Selena Gomez
East News

Wolisz blond? To idź na całość i noś blond platynowy. Przepiękny odcień nosi Joanna Koroniewska. Jest jednolity, co w przypadku blondów jest najważniejsze tej jesieni, bardzo jasny i chłodny. Wygląda naturalnie dzięki niewielkiemu ciemniejszemu odrostowi. Taki kolor jest idealny zwłaszcza dla kobiet o słowiańskim typie urody wiosny lub lata.

Najmodniejsze koloryzacje na jesień 2019: Joanna Koroniewska
East News

Jeśli nie masz ochoty regularnie biegać do fryzjera na farbowanie, a marzysz o włosach blond, dla ciebie jest zawsze modna koloryzacja typu sombre - perfekcyjną ma Margot Robbie. Polecają ją eksperci - nie tylko dlatego, że jest łatwa w utrzymaniu, ale przede wszystkim dlatego, że wygląda bardzo naturalnie. I - dobra wiadomość - mogą ją robić także brunetki!

Najmodniejsze koloryzacje na jesień 2019: Margot Robbie
East News

 

Więcej na temat fryzury gwiazd
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36