Karbowane fale - Julia Wieniawa Karbowane fale - Patricia Kazadi Karbowane fale - Kylie Jenner Karbowane fale - Beyonce Karbowane fale - Olivia Palermo
Karbowane fale - Julia Wieniawa
East News

Karbowane, regularne fale to fryzura, która powróciła wraz z modą na lata 90. Są bardzo efektowne i dodają włosom objętości, więc nie dziwimy się, że polubiły je też gwiazdy. Zobacz, jak je noszą!

Karbowane fale - hit lata 2019

Największą fanką karbowanych fal wśród gwiazd jest chyba Julia Wieniawa, która ostatnio nosi je w różnych wersjach - od dość miękkich po bardziej kanciaste. Jej fale są regularne, dość drobne i - co ważne - mają proste, niezakręcone końcówki. Dzięki temu fryzura nie puszy się i wygląda bardziej nowocześnie. A jak pięknie prezentuje się na mocno nabłyszczonych włosach! Jak noszą karbowane fale inne gwiazdy? Zobacz w naszej galerii.

 

1/5
Karbowane fale - Julia Wieniawa
East News

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa nosi karbowane fale naprawdę często! Aby twoje, jak u gwiazdy, były miękkie i pełne objętości, podziel włosy na pół przedziałkiem pośrodku głowy i świeżo umyte oraz wysuszone pokarbuj prostownicą. Powinny mieć jej szerokość - niech nie będą zbyt drobne! Nie używaj też karbownicy, bo efekt będzie zbyt dosłowny. Lata 90. są tylko inspiracją :). 

2/5
Karbowane fale - Patricia Kazadi
Instagram

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi karbowane fale nosiła do półpodpięcia ozdobionego małymi warkoczykami zaplecionymi na koronie głowy. Uczesanie bardzo w stylu lat 90.!

3/5
Karbowane fale - Kylie Jenner
Instagram

Kylie Jenner

Jeśli nie masz prostownicy, możesz zrobić drobne fale bez niej. Efekt będzie jak u Kylie Jenner - fale będą nieco bardziej miękkie, łagodniej połamane. Jak to zrobić? Wystarczy wilgotne włosy zapleść w dość ścisły, drobny warkocz dobierany od samej skóry. Gdy włosy wyschną, rozczesz je ostrożnie i polakieruj. Spinki nad czołem pomogą ci utrzymać dłużej fryzurę. W dodatku są piękną ozdobą.

4/5
Karbowane fale - Beyonce
Instagram

Beyonce

Beyonce to szczęśliwa posiadaczka naturalnych loków (i to jakich!), więc karbowane fale ma… po prostu po porannym prysznicu. To dobra wiadomość dla dziewczyn z kręconymi włosami. Wystarczy, że po myciu głowy nałożą sporo żelu do loków i na czas schnięcia włosów przypną wsuwkami pasma do głowy tworząc drobne fale. Po wysunięciu spinek fryzura będzie gotowa i na kręconych włosach utrzyma się dłużej!

5/5
Karbowane fale - Olivia Palermo
Instagram

Olivia Palermo

Olivia Palermo zdecydowała się na nowoczesne, połamane fale w stylu wet look - są nieregularne, nieco większe i za to bardziej płaskie, ale bardzo wyraziste. Idealnie pasują do nich minimalistyczne wsuwki!