Najlepszy makijaż na świąteczne spotkania: czerwone usta i rozświetlona cera /Katarzyna Cichopek Najlepszy makijaż na świąteczne spotkania: czerwone usta i rozświetlona cera /Aneta Zając Najlepszy makijaż na świąteczne spotkania: czerwone usta i rozświetlona cera /Ada Fijał Najlepszy makijaż na świąteczne spotkania: czerwone usta i rozświetlona cera /Justyna Steczkowska Najlepszy makijaż na świąteczne spotkania: czerwone usta i rozświetlona cera /Julia Wieniawa
Najlepszy makijaż na świąteczne spotkania: czerwone usta i rozświetlona cera /Małgorzata Socha
East News

Do świąt… już ostatnia prosta! Czy wiesz już, jak pokażesz się bliskim? Jeśli zaplanowałaś już fryzurę, kupiłaś najpiękniejsze prezenty i przemyślałaś kreację, czas na wybór makijażu!

Najlepszy makijaż na święta: czerwone usta i rozświetlona cera

Makijaż na święta musi… robić się szybko. Przecież nikt nie ma czasu na spędzanie godzin przed lustrem! Do tego powinien być trwały, by przetrwał wszystkie uściski, pocałunki i… wielkie ucztowanie, oraz elegancki i efektowny - w końcu w święta każda kobieta chce pięknie wyglądać.

Proponujemy makijaż klasyczny, kobiecy, uniwersalny i ponadczasowy, który robi się do tego w chwilę: czerwone usta na tle promiennej, rozświetlonej cery. Kochają go gwiazdy! Justyna Steczkowska nosi go z dodatkiem smoky na powiekach, Julia Wieniawa w wersji total błysk, a Aneta Zając - najbardziej uniwersalnej. Obejrzyj najpiękniejsze makijaże w naszej galerii i zainspiruj się!

1/5
Najlepszy makijaż na świąteczne spotkania: czerwone usta i rozświetlona cera /Katarzyna Cichopek
East News

Katarzyna Cichopek

Rozświetlona cera i matowe usta? To odważny, nowoczesny wariant makijażu "czerwień + błysk". I bardzo praktyczny, bo matowe szminki są zwykle trwalsze, niż te z połyskiem.

2/5
Najlepszy makijaż na świąteczne spotkania: czerwone usta i rozświetlona cera /Aneta Zając
East News

Aneta Zając

Ten makijaż to najbardziej uniwersalny w tym zestawieniu. Złociste beże na powiekach służą każdej kobiecie, a dzięki szmince nałożonej cienką warstwą nie będziesz martwić, czy nieestetycznie się "nie zjada" w czasie kolacji.

3/5
Najlepszy makijaż na świąteczne spotkania: czerwone usta i rozświetlona cera /Ada Fijał
East News

Ada Fijał

Czerwone usta i rozjaśniona cera to makijaż, który jest znakiem rozpoznawczym Ady Fijał. Trezba przyznać, że sprawdza się w każdej sytuacji! Dlatego możesz pomalować się tak nie tylko na wigilijną kolację, ale i na mniej zobowiązujące popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi.

4/5
Najlepszy makijaż na świąteczne spotkania: czerwone usta i rozświetlona cera /Justyna Steczkowska
East News

Justyna Steczkowska

Lubisz mocny efekt? Jak Justyna Steczkowska nie bój się podkreślać i usta, i oczy! Ciemne smoky eyes i czerwona szminka to klasyka wieczorowego makijażu.

5/5
Najlepszy makijaż na świąteczne spotkania: czerwone usta i rozświetlona cera /Julia Wieniawa
East News

Julia Wieniawa

Na koniec nasz ulubiony makijaż: bardzo rozświetlona, promienna, wręcz nabłyszczona cera, nagie rzęsy i karminowe usta. I to w towarzystwie tak minimalistycznej fryzury! Pamiętaj tylko, żeby podkładem wyrównać też powieki - jeśli nie malujesz rzęs, okolice oczu tym bardziej muszą być świeże i "wypoczęte".

 

Więcej na temat makijaż gwiazd święta