Najlepsze tusze do rzęs do 20 zł /Kaia Gerber
Mat. prasowe

Marzą ci się długie, grube, podkręcone, a do tego perfekcyjnie porozdzielane rzęsy? A może spodobał ci się najnowszy trend i chcesz nosić rockowe, mocne rzęsy? Te mascary dadzą ci to wszystko! A do tego kosztują naprawdę niewiele - mniej niż 20 zł.

Najlepsze tusze do rzęs za mniej niż 20 zł

Niedrogie mascary wcale nie ustępują tym z wyższej półki. Te, które prezentujemy w naszym zestawieniu, idealnie rozdzielają rzęsy, podkręcają je, pogrubiają i wydłużają, a do tego nie kruszą się, nie rozmazują i nie sklejają rzęs. Chyba… że ci na tym zależy! Jeśli podobają ci się bardzo modne tej jesieni rockowo posklejane rzęsy, jakie nosi Kaia Gerber, malując się, szybko nakładaj dużo warstw tuszu i rób to celowo niezbyt precyzyjnie. A jeśli chcesz mieć po prostu rzęsy do nieba… zainwestuj w którąś z tych mascar!

1/5
Najlepsze tusze do rzęs do 20 zł /Avon
Mat. prasowe

Big & False Lash, Avon

Daje efekt sztucznych rzęs. Dzięki formule z mikrowłóknami mocno pogrubia rzęsy i utrzymuje się przez cały dzień - bez grudek, kruszenia i rozmazywania się.

Cena: 19,99 zł

2/5
Najlepsze tusze do rzęs do 20 zł /Eveline Cosmetics
Mat. prasowe

Big Volume Bang!, Eveline Cosmetics

Jest bardzo trwała i utrzymuje się na rzęsach przez cały dzień w świetnej formie. Szczoteczka ma naprzemiennie ułożone dłuższe i krótsze włoski i maksymalnie pogrubia oraz idealnie rozdziela rzęsy.

Can: 19,39 zł

3/5
Najlepsze tusze do rzęs do 20 zł /Golden Rose
Mat. prasowe

Miracle Lash Mascara, Golden Rose

Pogrubia i wydłuża rzęsy. Elastyczna szczoteczka pokrywa je tuszem od nasady aż po same końce, nie pozostawiając grudek.

Cena: 11,90 zł

4/5
Najlepsze tusze do rzęs do 20 zł /Catrice
Mat. prasowe

All Round Mascara, Catrice Cosmetics

Jedyna w naszym zestawieniu mascara wodoodporna. Nie rozmazuje się w żadnych warunkach atmosferycznych, a dodatkowo skutecznie pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy.

Cena: 16,99 zł

 

5/5
Najlepsze tusze do rzęs do 20 zł /Essence
Mat. prasowe

What The Fake, Essence

Nylonowe włoski szczoteczki zapewniają rzęsom imponujące długość i objętość. Dzięki ergonomicznemu kształtowi pokrywa ona wszystkie rzęsy już dwoma pociągnięciami.

Cena: 15,49 zł

 

Więcej na temat makijaż