Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Kolejny tydzień za nami. Wiecie co to oznacza – pora wybrać najlepiej ubraną gwiazdę! Tym razem naszą uwagę zwróciły stylizacje Michała Szpaka, Sylwii Przybysz, Anny Lewandowskiej, Agnieszki Woźniak-Starak, Kingi Rusin, Renaty Kaczoruk, Natalii Siwiec, księżnej Kate i Agaty Dudy. Do dzieła – głosujcie na swojego ulubieńca i przewińcie w dół żeby przyjrzeć się ich lookom w pełnej krasie!

 

Więcej: Michał Szpak już nie może narzekać na samotność! Właśnie zamieszkał z ważną dla siebie osobą! Mamy ZDJĘCIE!

 

 

To już się robi nudne. Żartujemy. Chyba nigdy nie będziemy mieć dość nowych odjechanych stylizacji Michała Szpaka! W końcu jest jedyną polską gwiazdą, która walczy ze stereotypowym myśleniem, że pewne elementy garderoby są przeznaczone dla kobiet, a inne dla mężczyzn. Tym razem postawił na lejącą koszulę z głębokim dekoltem z delikatnej satyny, rozszerzane spodnie z wysokim stanem podkreślającym talię oraz naprawdę kosmiczne creepersy z nabijaną ćwiekami aplikacją. Kochamy!

 

Więcej: Sylwestrowy występ Michała Szpaka w Zakopanem będzie pełen niespodzianek! Jakich? Zdradził nam sam muzyk!

 

 

Kto jeszcze wyczarował w tym tygodniu odjechaną stylizację? Tu niespodzianka – to Anna Lewandowska. Trenerka i dietetyczka po raz kolejny pokazała się w projekcie undergroundowej street wearowej marki MISBHV. Doceniamy za stylową ewolucję i liczymy na więcej odważnych stylizacji!

 

Więcej: Anna i Robert Lewandowscy zadali szyku na otwarciu butiku w Monachium. Znamy cenę sukienki Ani! ZDJĘCIA

 

 

A co słychać na salonach? Proste – garniturowy komplet z tweedu od Isabel Marant i welurowe sandałki typu Mary Janes od Prady, które miała na sobie Agnieszka Woźniak-Starak. Ale i czerwona, aksamitna spódnica z plisami Renaty Kaczoruk, która daje nam mocne skojarzenia z latami 20. i okresem narodzin jazzu. Ewentualnie olbrzymie kaszmirowe ponczo z nadrukiem przeskalowanej kratki Burberry, w którym Kinga Rusin wyprowadziła na spacer Czarka Lisa.

 

Więcej: Oto gwiazdy Sylwestra z TVN 2017/2018! Kto wystąpi poza Chylińską, Lisowską czy Cleo? ZOBACZ!

 

 

Total look w kratkę to ostatni krzyk mody (jeśli wierzyć Christopherowi Bailey, który w obecnej kolekcji Burberry odczarował słynny dresiarki wzór marki i tchnął w nie nowe życie). W tym tygodniu ciekawą stylówę z kratką w roli głównej pokazała Natalia Siwiec. Naszym zdaniem to strzał w dziesiątkę – szczególnie w konfiguracji mniejszego printu na kozakach, i większego na górze. Ale na kratkę postawiła też księżna Kate – w dodatku jej płaszcz jest z Zary i może go kupić absolutnie każdy. Takie modowo-demokratyczne pointy lubimy!

 

Więcej: Ten gest znają wszystkie przyszłe mamy! Księżna Kate pozwoliła sobie na moment czułości dla ciążowego brzuszka

 

Michał Szpak
Michał Szpak
...
Agata Duda
Agata Duda
...
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Renata Kaczoruk
Renata Kaczoruk
...
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
...
Księżna Kate
Księżna Kate
...
Kinga Rusin
Kinga Rusin
...
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
...
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Agata Duda...
Sylwia Przybysz...
Anna Lewandowska...
Renata Kaczoruk...
Agnieszka Woźniak-Starak...
Księżna Kate...
Kinga Rusin...
Natalia Siwiec...