Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Wybieramy najlepszą stylizację tygodnia! Tym razem nasze nominacje trafiają do Anny Lewandowskiej, Małgorzaty Rozenek, Celii Jaunat, Małgorzaty Kożuchowskiej, Sylwii Przybysz i Beyoncé! Głosujcie w nasyzm plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całości.

 

 

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy w naszym plebiscycie ominęli nową stylizację Anny Lewandowskiej. Bez względu na to, co faktycznie myślicie o ciuchach trenerki, nie da się ukryć, że niewiele innych gwiazd w równym stopniu potrafi sprowokować dyskusję. W tym tygodniu Anna wybrała się na wesele znajomych w czerwonej sukni projektu Violi Piekut, co – tak jak absolutnie wszystko, co pokazuje fit mama – wywołało falę oburzenia. Czy słusznie?

 

Więcej: "Jesteście miernotami!" Haidar zabrał głos w głośnej aferze Newsweek vs. Lewandowscy

 

 

W trakcie gdy w Paryżu trwa tydzień mody haute couture, Małgorzata Rozenek wraz z mężem Radkiem Majdanem udali się w podróż do stolicy Francji aby obejrzeć nową kolekcję ready-to wear Evy Minge, który polska projektantka zorganizowała w hotelu Westin przy placu Vendôme. Ale nie tylko gwiazda „Iron Majdan" była w tym tygodniu w rozjazdach. Celia Jaunat pomaga swojemu partnerowi Grzegorzowi Krychowiakowi otrzeć łzy po mundialowej porażce w hotelu Versace w Miami – i naturalnie chodzi tam ubrana w Versace.

 

Więcej: "On wszędzie ją wciska" Kadrowicze są źli na Lewandowskiego! Poszło o Anię!

 

 

Kolejną z gwiazd, które w minionym tygodniu znajdywały się w rozjazdach jest Sylwia Przybysz. Młoda wokalistka odpoczywała wraz ze swoim partnerem Janem Dąbrowskim na Półwyspie Helskim. Ale ponieważ pogoda nad Bałtykiem jest nieprzewidywalna, do letniej stylizacji z denimowymi szortami Sysia dobrała czarną ramoneskę. Małgorzata Kożuchowska także spędziła ten tydzień nad morzem. Aktorka wzięła udział w sopockim festiwalu Dwa Teatry, na którym zadała szyku w koronkowej sukni według projektu Lidii Kality.

 

Więcej: Faceci nienawidzą tych spodni! Ale Małgorzata Kożuchowska ma na nie jeden prosty trick!

 

Ale ten tydzień upłynął też na podsumowywaniu jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski. Trochę żartujemy, a trochę nie. Oczywiście chodzi o koncert królowej branży rozrywkowej, Beyoncé. W tym zestawieniu nie sposób ominąć jej stylizacji – Queen Bey wystąpiła na warszawskim Stadionie Narodowym w złotej sukience zdobionej cekinami i złotem w stylu Dolce & Gabbany, wysokich, złotych kozakach oraz fioletowej pelerynie. Czy uważacie, że to najlepsza stylizacja tygodnia?

 

Więcej: TYLKO U NAS! Wiemy, czego tak naprawdę zażądała Beyonce w Warszawie! To polska specjalność

 

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
...
Celia Jaunat
Celia Jaunat
...
Beyoncé
Beyonce
...
Wyniki plebiscytu:
Sylwia Przybysz...
Małgorzata Rozenek...
Anna Lewandowska...
Małgorzata Kożuchowska...
Celia Jaunat...
Beyoncé...