Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Wybieramy najlepszą stylizację tygodnia! Tym razem nominacja trafia do Dody, Anny Lewandowskiej, Natalii Siwiec, Małgorzaty Rozenek, Agnieszki Woźniak-Starak i Natalii Szroeder. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich looki w całości!

 

 

Falbaniasta w groszki, czy może w drapieżne tygrysie paski? Tego tygodnia zarówno Anna Lewandowska jak i Doda stawiają na superkrótkie sukienki mini. Obie z nich są jakby luksusowe: podczas gdy słynna fit mama swoją sukienkę znalazła w letniej kolekcji Saint Laurent, blondwłosa wokalistka upolowała swoją tygrysią mini w asortymencie Vetements. A jeśli kreacje obu pań można uznać za stosunkowo wyzywające, to śnieżnobiały, koronkowy komplet Natalii Siwiec należałoby określić „anielskim". Na rodzinny obiad w warszawskiej knajpie modelka postawiła na połączenie bluzki i spódnicy midi oraz skórzanych klapków od Hermésa. Nasz następny niedzielny look = załatwiony.

 

Więcej: Anna Lewandowska w sukience za... 10 tysięcy złotych!

 

 

Ciągnąc motyw casualowej stylizacji na co dzień – Małgorzata Rozenek wybrała się w tym tygodniu na mały spacer po sopockim „Monciaku" w towarzystwie małżonka Radosława. Ale mówimy o Małgorzacie – w przypadku prezenterki TVN Style nie istnieje okazja, na którą nie pasowałaby luksusowa stylizacja. Dlatego też miała ona na sobie torebkę Diora za 13 tysięcy, klapki Dsquared za 999 zł oraz okulary Gucci za 800 zł. Dzień jak co dzień.

 

Więcej: Ile naprawdę waży Doda? Gwiazda weszła na wagę i... pokazała całą prawdę!

 

 

Ostatni akapit poświęcimy TVNowskiemu Top Of The Top Festival Sopot, na którym było wiele okazji do przyjrzenia się stylizacjom mniej i bardziej rozpoznawalnych gwiazd. I podczas gdy niektóre looki lepiej przemilczeć, chcieliśmy wam pokazać dwie kreacje, które faktycznie zapadły nam w pamięć: błękitną, brokatową suknię od La Manii, w której Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła imprezę oraz ognistopomarańczową, drapowaną mini, w której koncert dała Natalia Szroeder. Czy według was zasłużyły one na miano najlepszych stylizacji tygodnia?

 

Więcej: Ta fryzura Małgorzaty Rozenek powstawała... 5 miesięcy! Jak to możliwe?!

 

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
...
Doda
Doda
...
Natalia Szroeder
Natalia Szroeder
...
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Wyniki plebiscytu:
Agnieszka Woźniak-Starak...
Doda...
Natalia Szroeder...
Małgorzata Rozenek...
Natalia Siwiec...
Anna Lewandowska...