Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Co za tydzień! Od największej imprezie branży mody roku, gali Met, która odbyła się w poniedziałek, aż po trwający Festiwal Filmowy w Cannes – w ciągu ostatnich siedmiu dni mieliśmy niejedną okazję, żeby przyjrzeć się stylizacjom gwiazd. Do naszego plebiscytu postanowiliśmy nominować Dodę, Grażynę Torbicką, Julię Wieniawę, Jessikę Mercedes, Margaret oraz Rihannę. Pora wybrać najlepiej ubraną z nich!

 

Więcej: Festiwal w Cannes: Doda znów zachwyca! Ciężko oderwać od niej wzrok! ZDJĘCIA

 

 

Wydarzenie tygodnia? Oczywiście słynny Festiwal Filmowy w Cannes, nie tylko ze względu na to, że w wyścigu po Złotą Palmę po raz pierwszy od 28 lat startuje polski film, „Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego z Joanną Kulig, Tomaszem Kotem, Agatą Kuleszą i Borysem Szycem.

 

Więcej: Julia Wieniawa i Jessica Mercedes zachwyciły w Cannes? Zobacz ich ZDJĘCIA z czerwonego dywanu!

 

 

Nie, naszym zdaniem Cannes jest wydarzeniem tygodnia głównie za sprawą stylizacji polskich gwiazd, które z dnia na dzień zaskakują nas coraz to bardziej imponującymi kreacjami na czerwonym dywanie. Od Dody (Alexandre Vauthier) czy Grażyny Torbickiej (Viola Piekut), aż po Julię Wieniawę (Viola Piekut) i Jessikę Mercedes (Bohoboco), która z nich waszym zdaniem wyglądała najlepiej?

 

Więcej: Julia Wieniawa w Cannes. Nie uwierzycie, czego boi się najbardziej! 

 

 

Ale nie samym Cannes człowiek żyje. Po ostatnim tygodniu cały świat miał na ustach słynną, jubileuszową galę Met, która zainaugurowała wystawę nowojorskiego Metropolitan Museum of Art dotyczącą dialogu pomiędzy modą, a wyobraźnią katolicką. Królowa wiezoru? Oczywiście papieżyca Rihanna, która nie tylko mogła sprawić, że wiele osób się nawróciło, ale przede wszystkim zwróciła uwagę świata na problem sytuacji kobiet w Kościele.

 

Więcej: Tak jest, Sarah Jessica Parker na gali Met miała na głowie szopkę betlejemską! Wpadka?

 

Margaret
Margaret
Zagłosuj
Rihanna
Rihanna
Zagłosuj
Jessica Mercedes
Jessica Mercedes
Zagłosuj
Grażyna Torbicka
Grażyna Torbicka na festiwalu w Cannes
Zagłosuj
Mat. prasowe
Doda
Doda
Zagłosuj
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Zagłosuj
Wyniki plebiscytu:
Margaret...
Rihanna...
Jessica Mercedes...
Grażyna Torbicka...
Doda...
Julia Wieniawa...