Jedno zatrzymanie przez policję, tysiące kolorowych piór na swetrze, miliony cekinów, dziesiątki ćwieków, dwa szokująco różowe kozaki i cała masa szarych marynarek w kratę. Czy tylko my mamy wrażenie, że tego tygodnia w polskiej modzie wydarzyło się wszystko? Tym razem do naszego plebiscytu na najlepszą stylizację nominujemy Dodę, Annę Lewandowską, Małgorzatę Rozenek, Michała Szpaka, Julię Wieniawę, Joannę Horodyńską, Karolinę Gilon, Marcelinę Zawadzką oraz Kasię Warnke. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół, żeby zobaczyć wszystkie stylizacje w pełnej krasie.

 

Więcej: Doda zaśpiewała w Opolu największy hit Maryli Rodowicz i... skradła jej show! VIDEO

 

 

 

Sorry ale bez względu na to, czy należycie do jej fanów, czy może wolelibyście aby już nigdy nic nie zaśpiewała – tego tygodnia wszyscy oddajemy cześć królowej stylu Dodzie. Winna, niewinna – kogo to obchodzi? Liczy się to, że po wielogodzinnym przesłuchaniu wokalistka wyłoniła się z budynku prokuratury umalowana, uczesana i ubrana w wystrzałowe obcasy od Sophii Webster. Wyrok Party.pl – 1:0 dla dobrego stylu.

 

Stylizacje innych gwiazd, które postanowiliśmy wyróżnić nie mają równie tryumfalnych, spektakularnych historii. Ale i tak musicie przyznać, że kolorowy płaszczo-sweter marki Vicher Małgorzaty Rozenek daje nam poważne skojarzenia z latami 70. i Przystankiem Woodstock (co nadchodzącego lata będzie jednym z mocniejszych trendów). A Anna Lewandowska? Cóż, to że chcemy mieć każdą rzecz, którą pokazała „Lewa" już ustaliliśmy. Teraz, dzięki jej najnowszej fotce, wszyscy zaczynamy chodzić bez spodni.

 

Więcej: „Wyzywają mnie od ciot’’. Kontrowersyjne wyznanie Michała Szpaka!

 

 

Więcej: Już jest nowy singiel Michała Szpaka! Czy „Don't Poison Your Heart’’ podbije zagraniczne listy przebojów?

 

To by było na tyle jeśli chodzi o media społecznościowe. A co słychać na imprezach? W tym tygodniu naszą uwagę przykuły trzy looki gwiazd z rozdania „Róż Gali". Po pierwsze, Michał Szpak. Po drugie i trzecie? Michał Szpak. Odkąd wokalista korzysta z modowych porad stylisty Mateusza Kołtunowicza mamy wrażenie, że jego stylówa nabrała zręcznie wyważonego, awangardowo-mrocznego charakteru, który pasuje jak ulał do wizerunku Michała jako prawdopodobnie jedynej polskiej gwiazdy, która przełamuje bariery płci.

 

Więcej: Anna Lewandowska podzieliła się z fanami zdjęciami z przeszłości! Nie uwierzycie, jak wtedy wyglądała!

 

 

Druga z imprez, których goście zaimponowali nam swoimi stylizacjami jest również tą najświeższą. Zaledwie w miniony czwartek odjechana polska marka MMC pokazała swoją kolekcję na wiosnę/lato 18. Na towarzyszącej pokazowi imprezie zwróciliśmy uwagę Karolinę Gilon i Marcelinę Zawadzką. Czy dziewczyny mają tego samego stylistę? Szczerze nie możemy się zdecydować które z dwóch wcieleń dwurzędowej szarej marynarki (czyżby tej samej?) bardziej się nam podoba. Wybór zostawiamy więc wam.

 

Więcej: „Można pogodzić pracę, podróże, tworzenie własnej firmy i trening. Każda kobieta ma potencjał!”. Dla Anny Lewandowskiej nie ma rzeczy niemożliwych!

 

Michał Szpak
Michał Szpak
Zagłosuj
East News
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Zagłosuj
East News
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
Zagłosuj
East News
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Zagłosuj
Instagram
Joanna Horodyńska
v
Zagłosuj
East News
Karolina Gilon
Karolina Gilon
Zagłosuj
East News
Kasia Warnke
Kasia Warnke
Zagłosuj
East News
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Zagłosuj
Instagram
Doda
Doda
Zagłosuj
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Julia Wieniawa...
Marcelina Zawadzka...
Anna Lewandowska...
Joanna Horodyńska...
Karolina Gilon...
Kasia Warnke...
Małgorzata Rozenek...
Doda...