Co za tydzień! Po raz kolejny mamy dla was cały kram gwiazd, które zwróciły naszą uwagę swoimi stylizacjami. Postanowiliśmy wyróżnić Pawła z „Rolnika", Marinę, Annę Lewandowską, Sylwię Przybysz, Dodę, Michała Szpaka, Julię Wieniawę, Agnieszkę Woźniak-Starak i Małgorzatę Rozenek. Kto wyglądał najlepiej? Głosujcie w naszym plebiscycie i zerknijcie poniżej, żeby zobaczyć ich stylizacje w pełnej krasie.

 

Zobacz: POJEDYNEK: Khloe Kardashian w identycznej sukience jak Małgorzata Rozenek! Która lepiej w niej wygląda?

 

Ok, może i Paweł z hitowego programu „Rolnik szuka żony" nie zapisał się w naszej pamięci jako ikona mody męskiej (choć oczywiście w ponadczasowym połączeniu jeansów i t-shirtu wyglądał całkiem nieźle). Ale patrzcie tylko na stylizację rolnika w finale show! Aksamitna marynarka, śnieżnobiała koszula i zawadiacka mucha – jesteśmy pod wrażeniem.

 

Najlepsze stylizacje tyogdnia

 

Z kolei to, że zachwyciły nas looki Mariny i Anny Lewandowskiej to już żadna nowość. W końcu polskie WAG wyglądają super za każdym razem kiedy pokazują swoje stylizacje na Instagramie. Tym razem Marina wybrała płaszcz i bluzę od Balenciagi, natomiast Anna pokazała się w naprawdę spoko, normcore'owej parce, którą oczywiście chcemy teraz mieć.

 

Najlepsze stylizacje tyogdnia

 

Czy kombinezon to nowy hit warszawskich salonów? Otóż tak. A wszystko to dlatego, że na stosunkowo podobne modele postawił w tym tygodniu Michał Szpak – a niemal natychmiast później w podobnym pokazała się Doda. Z kolei Sylwia Przybysz zaczęła już świętować gwiazdkę – dzięki Bogu, bo nasza redakcja już od tygodni nuci pod nosem kolędy. 

 

Najlepsze stylizacje tyogdnia

 

Z goła odrębną kategorię naszego plebiscytu stanowią gwiazdy w podróży. Julia Wieniawa była naszą stylową ambasadorką na gali wręczenia nagród MTV – a w swojej srebrnej sukience i futrzanym płaszczu wygląda jak uosobienie grunge'owego stylu. Również w rozjazdach znalazła się Małgorzata Rozenek – gwiazda w podróży postawiła na wygodę, ale i oczywiście nieskazitelny styl dzięki olbrzymiej, srebrno-złotej puchówce marki Diesel.

 

Zobacz także: POJEDYNEK: To jest prawdziwa bitwa na dekolty! Doda i Michał Szpak pokochali kombinezony - kto nosi go lepiej?

 

Michał Szpak
Michał Szpak
...
Doda
Doda
...
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
...
Anna Lewandowska
...
Marina
Marina
...
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Paweł z „Rolnika"
Paweł z „Rolnika" jest teraz stylowy
...
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
...
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Doda...
Agnieszka Woźniak-Starak...
Anna Lewandowska...
Marina...
Małgorzata Rozenek...
Paweł z „Rolnika"...
Sylwia Przybysz...
Julia Wieniawa...