Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Kolejny tydzień za nami – zatem pora wybrać najlepszą stylizację tygodnia! Która gwiazda tym razem ubrała się najlepiej? Do naszego plebiscytu nominujemy Dodę, Annę Lewandowską, Julię Wieniawę, księżną Kate, królową Elżbietę II i księżną Meghan. Głosujcie na najlepiej ubraną z nich i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całości!

 

Więcej: Kammel zażartował z Dody w Opolu! Gorzka reakcja gwiazdy!

 

 

 

Tego tygodnia gwiazdy poczuły lato! Na Instagramie mogliśmy podziwiać Dodę w superseksownej, letniej miniówce, Annę Lewandowską w białym garniturze z Zary i swoich sportowych butach Louis Vuitton oraz Julię Wieniawę, która do wysokich kozaków i wzorzystej sukienki dobrała... białe futro.

 

Więcej: Ostaszewska, Kwaśniewska, Doda wsparły paradę równości. Wylał się hejt: "Szkoda, że nienarodzonych dzieci tak pani nie broni"

 

 

Ale w tym tygodniu nie zawiodła także brytyjska rodzina królewska. Najpierw mogliśmy podziwiać księżną Kate w błękitnej sukience z Zary, której wszyscy teraz potrzebujemy. A zaledwie parę dni temu szyku zadala Meghan Markle (po raz kolejny ubrana od stóp do głów w Givenchy) oraz królowa Elżbieta II w trendzie na fluorystyczną zieleń! Kto z nich wyglądał najlepiej?

 

Więcej: Meghan ma kłopoty! Do sieci wypłynęły jej nowe ZDJĘCIA z pisma dla mężczyzn!

 

Księżna Meghan
Meghan Markle
...
Królowa Elżbieta II
Królowa Elżbieta II
...
Księżna Kate
Księżna Kate
...
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
...
Doda
Doda
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Wyniki plebiscytu:
Księżna Meghan...
Królowa Elżbieta II...
Księżna Kate...
Julia Wieniawa...
Doda...
Anna Lewandowska...