Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Wybierzcie z nami najlepszą stylizację tygodnia! Tym razem nominujemy Annę Lewandowską, Dominikę Grosicką, Dodę, Małgorzatę Kożuchowską, Agnieszkę Woźniak-Starak i Marcelinę Zawadzką. Głosujcie na najlepiej ubraną z nich i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całej krasie.

 

Więcej: Znany dziennikarz ostro do Ani Lewandowskiej! "Może lepiej przestać robić z narodu frajerów"

 

 

W miniony wtorek cała Polska żyła emocjami związanymi z piłkarską porażką reprezentacji Polski w meczu z Senegalem. Ale część widzów zwróciła także uwagę na wygląd pierwszej damy polskiego futbolu, Anny Lewandowskiej, która w ostentacyjny sposób pocieszyła swojego małżonka po przegranej w warkoczykach ze wstążkami w barwach narodowych. Uważacie, że wyglądała w nich dobrze?

 

Więcej: Wiemy, co Ania powiedziała Robertowi po meczu z Senegalem! Specjalistka odczytała to z ruchu warg!

 

 

Ale nie samą Lewandowską człowiek żyje. Uwagę mediów – i fanów futbolu – skupia na sobie ostatnio żona Kamila Grosickiego, Dominika, która w minionym tygodniu pochwaliła się stylizacją w czerwonej sukience Sugarfree. Czy wygląda na stylową pogromczynię Anny Lewandowskiej? 

 

Więcej: Dominika Grosicka w hitowej sukience za 200 zł! To polska marka

 

 

Tak się złożyło, że z gwiazd show biznesu w tym tygodniu swoimi stylizacjami naszą uwagę zwróciły cztery blondynki. Nieprzerwanie jest to Doda (która zapytana przez fana w komentarzu czy nie jest to przypadkiem ta sama sukienka, którą parę tygodni wcześniej pokazała Małgorzata Rozenek, odparła że „jak pokazuje życie lubimy się wymieniać tym i owym", co jest najlepszą odpowiedzią na świecie). Ale swoimi stylizacjami ulicznymi zapunktowały też Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak i Marcelina Zawadzka. Która z nich wyglądała najlepiej? 

 

Więcej: Tak Doda uczciła pamięć po swojej babci. Piękny gest! Aż trudno powstrzymać łzy...

 

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
...
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
...
Doda
Doda
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Dominika Grosicka
Dominika Grosicka
...
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
...
Wyniki plebiscytu:
Agnieszka Woźniak-Starak...
Marcelina Zawadzka...
Doda...
Anna Lewandowska...
Dominika Grosicka...
Małgorzata Kożuchowska...