Najlepsze stylizacje tygodnia

 

W tym tygodniu do naszego plebiscytu na najlepszą stylizację tygodnia nominujemy Dodę, Annę Lewandowską, Małgorzatę Rozenek, Sylwię Przybysz, Sylwię Lipkę, Kingę Rusin, Agatę Dudę, księżną Kate oraz Gosię Gałkowską. Która z nich ubrała się najlepiej? Głosujcie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całości.

 

Więcej: Doda wyśmiewa uczestniczkę "Milionerów"! Co tak rozbawiło Dorotę Stępień?

 

 

Ostatni tydzień bez wątpienia minął pod znakiem zmysłowych prześwitów. Od Małgorzaty Rozenek – która w ciągu ostatnich paru dnia dała nam więcej powodów, żeby odwiedzić Paryż niż niejeden katalog biura podróży oraz która w białym total looku wyglądała niczym bywalczyni eleganckich wyścigów w Ascot – aż po Dodę w czarnej, wyszywanej cekinami sukni maksi, odsłaniające prześwity okazały się najczęstszym wyborem gwiazd. Ale Anna Lewandowska postanowiła popchnąć trend jeszcze dalej – fit mama i Instagramerka postanowiła pokazać wszystko. Okej, w zasadzie to pokazała plecy (a przy tym nowy sposób noszenia body od polskiej marki The Odder Side), ale wciąż doceniamy ten odważny zabieg stylizacyjny.

 

Więcej: Très chic! Małgorzata Rozenek lansuje się w Paryżu w koszuli za 90 zł

 

 

Jak się ubrać na odbiór swojego nowego auta za pół miliona? Oto dylemat, przed którym w tym tygodniu stanęła Kinga Rusin. Po pierwsze, stylizacja musiała pasować do karoserii jej lśniącego Astona Martina. Po drugie – musiała być równie luksusowa co pachnąca nowością bryka. No i w końcu – musiała również pasować do Czarka Lisa. Cóż możemy powiedzieć – połączenie ciemnych jeansów, koszuli w op-artowy print i nabijanych ćwiekami sandałków spełniło wszystkie trzy warunki. 

 

Więcej: Czarek Lis kontra Shakira Ewy Kasprzyk - który pupil fajniejszy? POJEDYNEK

 

 

A co słychać w świecie social mediów? W zasadzie to to, co zwykle – Sylwia Lipka oraz Sylwia „Sysia" Przybysz pokazujące swoim watahom followersów nowe stylizacje. Podczas gdy pierwsza z nich pokazała nam zupełnie nowy patent na noszenie ogrodniczek (czemu nie?), ten tydzień Przybysz spędziła na objazdowej wycieczce po Europie, zaczynając od Rzymu, a następnie kierując się do Barcelony. Naszą uwagę zwróciła frankofilska stylizacja wokalistki z Watykanu z bluzką typu breton top, ultrakrótkimi szortami oraz białymi, sznurowanymi w kostce butami.

 

Więcej: Uwaga, trend – ogrodniczki. Noszą je Sylwia Przybysz i Sylwia Lipka! Która wygląda w nich lepiej? POJEDYNEK

 

 

My tu gadu-gadu, a w tym tygodniu na nagłówki gazet trafiło też parę sukienek. Na przykład czerwonych – tak jak w przypadku księżnej Kate, która nareszcie urodziła Royal Baby nr 3 i pokazała je jakieś trzy minuty po porodzie, – w pełnym makijażu, nieskazitelnej fryzurze oraz z kreacji od Jenny Packham, która wyglądała nie tylko jak flaga Polski, ale także jak kreacja, w której Lady Di pokazała światu księcia Harry'ego. Z kolei Agata Duda w szkarłatnej stylizacji przywitała w Warszawie pierwszą damę Etiopii. Ostatnia z naszych nominantek to „pogromczyni Lewandowskiej i Chodakowskiej", nowa guru fitnessu Gosia Gałkowska, która w miniony weekend odebrała tytuł wicemistrzyni Polski w konkursie Fit Model w żółtej kreacji maksi stworzonej przez Just Paul Prive.

 

Więcej: Jeden dzień, dwie wizyty dyplomatyczne. Melania Trump czy Agata Duda – która pierwsza dama wyglądała lepiej?

 

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Sylwia Lipka
Sylwia Lipka
...
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Księżna Kate
Księżna Kate
...
Kinga Rusin
Kinga Rusin
...
Gosia Gałkowska
Gosia Gałkowska
...
Agata Duda
Agata Duda
...
Doda
Doda
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Wyniki plebiscytu:
Sylwia Przybysz...
Sylwia Lipka...
Małgorzata Rozenek...
Księżna Kate...
Kinga Rusin...
Gosia Gałkowska...
Agata Duda...
Doda...
Anna Lewandowska...