Najlepsze stylizacje tygodnia
East News, Instagram

Co za tydzień! Cannes, ślub roku i cała masa gwiazd, których stylizacje były w punkt. Zagłosuj na najlepszą z nich w naszym plebiscycie!

Zobacz też: Wybierz z VIVĄ! najlepiej ubraną Polkę podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes!

 

Czy to Pippa Middleton w roli panny młodej, Doda w swojej kontrowersyjnej kreacji, Anna Lewandowska na pierwszych wakacjach z małą Klarą, czy znające trendy Anja Rubik, Małgosia Rozenek i Julia Wieniawa – w tym tygodniu wyjątkowo dużo gwiazd zapunktowało modowo. Głosujcie na Waszą ulubioną stylizację!

 

Zdecydowanie największym i najbardziej stylowym – sorry Cannes – eventem minionego tygodnia był ślub Pippy Middleton. Siostra księżnej Kate wyszła za Jamesa Matthewsa w bajkowej, koronkowej sukni od Gilesa Deacona, która bez wątpienia przejdzie do historii mody.

 

Zobacz też: Niegrzeczny książę, szampan i kawior. 8 rzeczy których nie wiedzieliście o ślubie Pippy Middleton

 

Drugie miejsce w naszej modowej hierarchii zajmuje festiwal w Cannes. Na tej legendarnej imprezie pojawiła się niejedna polska gwiazda, jednak nasze serca skradła Doda i jej kontrowersyjna kreacja z seksownym wycięciem i długim, powłóczystym trenem. Szyk i bunt w jednym!

 

Więcej: Doda w Cannes w spektakularnej sukni! Zachwyciła na czerwonym dywanie ZDJĘCIA

 

 

Może i nie jest to przemyślana i uważnie obfotografowana stylizacja – jednak w 22 dni po porodzie Anna Lewandowska wyglądała po prostu zjawiskowo na wakacjach we Włoszech w seksownym, czarnym komplecie Calzedonia!

 

 

Zobacz też: Torbicka, Janda, Wałęsa. To oni byli wizytówką Polski na czerwonym dywanie na festiwalu w Cannes!

 

Ale dobry gust dopisał w tym tygodniu także i na „ściankach" – stylizacje naszych gwiazd były totalnie w trendzie! Zaobserwowaliśmy czerwony total look u Maffashion, mikrotrend na metaliczne tkaniny u Margaret, kolor millenial pink u Małgosi Rozenek i Joanny Horodyńskiej, pionowe paski połączone z długimi kozakami u Julii Wieniawy czy zaostrzone ramiona w stylu lat 80. niczym u Ziggy'ego Stardusta w kreacji Anji Rubik.

 

Ufff… tak mało czasu, tyle trendów! Kto Waszym zdaniem wyglądał w tym tygodniu najlepiej? Głosujcie w naszym plebiscycie!

 

Doda
Doda w Cannes
...
East News
Pippa Middleton
Pippa Middleton
...
East News
Margaret
Margaret
...
East News
Maffashion
Maffashion
...
East News
Anja Rubik
Anja Rubik w Cannes
...
East News
Joanna Horodyńska
Joanna Horodyńska
...
East News
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
...
East News
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Instagram
Małgosia Rozenek
Małgosia Rozenek na różowo
...
Eos
Wyniki plebiscytu:
Doda...
Pippa Middleton...
Margaret...
Maffashion...
Anja Rubik...
Joanna Horodyńska...
Julia Wieniawa...
Anna Lewandowska...
Małgosia Rozenek...