Anna Kalczyńska, Vanessa Hudgens, Paulina Sykut, Paulina Krupińska, Heidi Klum w pięknych stylizacjach Paulina Sykut Paulina Krupińska Anna Kalczyńska Heidi Klum w błyszczącej różowej sukni
Anna Kalczyńska, Vanessa Hudgens, Paulina Sykut, Paulina Krupińska, Heidi Klum w pięknych stylizacjach
EastNews, Ons.pl
1/6
Anna Kalczyńska, Vanessa Hudgens, Paulina Sykut, Paulina Krupińska, Heidi Klum w pięknych stylizacjach
EastNews, Ons.pl

W tym tygodniu gwiazdy postawiły na dwa mocne trendy: pastele i połysk! Paulina Sykut wybrała pudrowy total look: torebka, neutralne botki oraz sukienka, która skutecznie zamaskowała rosnący brzuszek gwiazdy - w zamian podkreśliła zgrabne nogi gwiazdy! Zobacz: Paulina Sykut już kompletuje garderobę dla córki Róży! Będzie z niej mała fashionistka!

Pastelowy róż wybrała również Anna Kalczyńska - do eleganckiego kombinezonu o długości mini dobrała szarą torebkę, botki w odcieniu bordo oraz uwielbiany przez gwiazdy naszyjnik - cieniutką wstążkę.

Perfekcyjną mini, ale w wersji black & white zaprezentowała Paulina Krupińska - w asymetrycznej „małej czarnej’’ zestawionej z białą marynarką wyglądała bardzo sexy - ale nie wyzywająco!

Z kolei Heidi Klum oraz Vanessa Hudgens w olśniewających kreacjach o długości maxi skradły czerwony dywan na gali Creative Arts Emmy. A Tobie która stylizacja podoba się najbardziej? Zajrzyj na następne strony i ZAGŁOSUJ!

 

Zobacz: Oto najlepsze stylizacje tygodnia! Paulina Sykut, Agnieszka Cegielska czy Paulina Krupińska? GŁOSUJ

2/6
Paulina Sykut

Paulina Sykut w pastelowym total looku: jasnoróżowa torebka, botki w neutralnym kolorze oraz prosta sukienka (Quiosque), która zamaskowała rosnący brzuszek gwiazdy i podkreśliła zgrabne nogi! Ważnym akcentem są okulary, które dodały tej stylizacji charakteru.

3/6
Paulina Krupińska
ONS

Paulina Krupińska w asymetrycznej „małej czarnej’’ i białej marynarce - seksownie, ale nie wyzywająco! Brawo!

4/6
Anna Kalczyńska
ONS

Anna Kalczyńska w pastelowym kombinezonie, z szarą torebką i botkami (obie rzeczy od Ecco) - plus za podkreślenie zgrabnych nóg i... piękny najszyjnik!

5/6
Heidi Klum w błyszczącej różowej sukni
EastNews

Heidi Klum na gali Creative Arts Emmy w metalicznej, liliowej kreacji Roland Mouret. Perfekcyjnie!

6/6
Vanessa Hudgens w kreacji z rozcięciem
EastNews

Na tej samej imprezie pojawiła się Vanessa Hudgens. Drapowana suknia od Marii Lucii Hohan była strzałem w dziesiątkę!