Najlepsze stylizacje tygodnia
Ons, Eos, East News

Ten tydzień upłynął pod znakiem długo wyczekiwanej wiosny. Pogoda nareszcie się poprawiła – a wraz z nią stylizacje gwiazd!

Po przejrzeniu zdjęć z minionego tygodnia nasuwa się nam jeden wniosek – rządziły dwa kolory, a pierwszym z nich jest biel.

 

Kasia Moś na Eurowizji 2017, występ, zdjęcia, które miejsce?

 

Czy to w przypadku zjawiskowej Kasi Moś na Eurowizji czy nieco bardziej codziennych stylizacji Edyty Górniak (od stóp do głów w polskich markach!) i Dody, które postawiły na klasyczne połączenie śnieżnobiałej góry z niebieskimi jeansami.

 

Doda w białej bluzce i dżinsach

 

Zobacz też: Elżbieta Zapendowska wbija szpilę Kasi Moś! Ma podobne uwagi jak do Grzeszczak i Chylińskiej!

 

Michał Szpak na konferencji Polsatu
ONS

 

Fantastyczną, czarno-białą stylówę niczym z wybiegu Saint Laurent zaprezentował też eurowizyjny prekursor Kasi Moś, Michał Szpak. Barokowa koszula z żabotami, czarna ramoneska a do niej creepersy od Marca Jacobsa? Tylko Michał mógł pozamiatać w takim połączeniu!

 

Więcej: Skórzana ramoneska, dwa czarno-białe looki! Kto wygląda lepiej w klasycznej kurtce – Szpak czy Woliński? POJEDYNEK

 

Julia Kamińska
Ons

 

Drugim wszechobecnym kolorem dobrze ubranych gwiazd tego tygodnia był błękit – taki jak kolor bezchmurnego wiosnego nieba. I jak rewelacyjnej, pastelowej stylizacji na lata 60. Julii Kamińskiej, która wyglądała jak dziewczyna Andy'ego Warhola w Marlu.

 

Więcej: Edyta Górniak gratuluje Lewandowskim narodzin Klary! Ma też pewne plany. "Spotkałabym się z Anią, żeby..."

 

Również w kreacji od Marlu wszelką stylową konkurencję wymiotła Paulina Sykut – jej dwurzędowy garnitur w kolorze baby blue po pierwsze sprawił, że pozazdrościliśmy jej talii, a po drugie uświadomił nam, że też musimy sobie taki kupić!

 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Eos

 

Naprawdę spodobał się nam też look Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, która pojawiła się na prezentacji znanej polskiej marki w fenomenalnych, szerokich spodniach, delikatnym wiosennym płaszczu i asymetrycznej koszuli w pionowe paski. Wisienką na torcie były jej pierścionki i filigranowe chokery polskiej marki Selfie Jewellery oraz aksamitna Chanelka.

 

Polecamy: Biała bluzka i jeansy rządzą wiosną! Doda czy Natalia Szroeder? Która wybrała lepszy zestaw? POJEDYNEK

 

Julia Wieniawa w kwiecistej bluzce

 

Na koniec zwróćcie uwagę na look Julii Wieniawy na tej samej imprezie. Zakładając asymetryczną bluzkę z kwiatowym printem i poszarpane mum jeansy z podwiniętymi nogawkami aktorka ryzykowała monotonny look. Ale wszystko przełamała czarnymi skórzanymi botkami. Lekcja stylu od świeżo upieczonej maturzystki ;)

Teraz już wiecie które gwiazdy rozumieją o co chodzi. Ale która z nich ubrała się najlepiej? Głosujcie na look tygodnia!

Edyta Górniak
Edyta Górniak w Poznaniu
...
Ons
Doda
Doda w białej bluzce i dżinsach
...
Kasia Moś
Kasia Moś na Eurowizji 2017, występ, zdjęcia, które miejsce?
...
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa w kwiecistej bluzce
...
Michał Szpak
Michał Szpak na konferencji Polsatu
...
ONS
Julia Kamińska
Julia Kamińska
...
Ons
Paulina Sykut
Paulina Sykut w garniturze Marlu
...
Ons
Margaret
Margaret
...
ONS
Paulina Smaszcz-Kurzajewska
Paulina Smaszcz-Kurzajewska
...
Eos
Wyniki plebiscytu:
Edyta Górniak...
Doda...
Kasia Moś...
Julia Wieniawa...
Michał Szpak...
Julia Kamińska...
Paulina Sykut...
Margaret...
Paulina Smaszcz-Kurzajewska...