Co za tydzień! My wciąż nie ochłonęliśmy po wizycie Trumpów w Polsce – wybaczcie ale każdy kto po 9-godzinnym locie opuszcza pokład samolotu w zamszowym maksi płaszczu od Diane von Furstenberg i kompletnie w nim wymiata, zasłużył sobie na nasze uznanie.

 

Więcej: Jak zaprezentowały się Pierwsze Damy? Zobacz dzisiejsze stylizacje Melanii Trump i Agaty Dudy!

 

Ale to nie koniec stylowego monopolu Melanii na wizycie w Warszawie. Jej suknia hiszpańskiej marki pret-a-couture Delpozo i obcasy od Manolo Blahnika zwracały na siebie uwagę absolutnie wszystkich. No dobrze, może niektórzy patrzyli też na Ivankę Trump, która wyglądała zjawiskowo w delikatnej, letniej sukience na ramiączkach z lekko rozkloszowanym dołem.

 

Zobacz też: Pojedynek pierwszych dam: Melania Trump czy Agata Duda?

 

Doda, Melania Trump, Ivanka Trump
Instagram, East News, Ons

 

Ale jak wyglądały gwiazdy nieco bliżej domu? Największe gratulacje idą do… Dody. Tak, to właśnie ona – zakładając po raz drugi kreację od Patrycji Kujawy – pokazała nam, że modowy recykling to nie oksymoron, lecz trend, który można zastosować na paryskim tygodniu mody.

 

Zobacz też: Melania i Ivanka Trump. Co chciały nam powiedzieć swoimi kreacjami, które zobaczyliśmy na lotnisku w Warszawie?

 

Naszą uwagę zwróciła także Anna Lewandowska, która sprawiła, że sukienka Sugarfree za 239 zł wyglądała jak milion dolarów. Z kolei Marcelina Zawadzka pokazała nam, że najlepsza stylizacja na berliński fashion week to również ta najprostsza. Swój prosty, czarny look gwiazda dyskretnie podbiła nabijaną ćwiekami torebkę Collège od Saint Laurent za 8550 zł – i udowodniła, że nic tak nie poprawia wyglądu jak luz.

 

Więcej: Marcelina Zawadzka znów zakochana! Kim jest jej nowy partner?

 

Anna Lewandowska, Marcelina Zawadzka, Karolina Szostak
Instagram, East News, Ons

 

Która gwiazda wyglądała w tym tygodniu najlepiej? Głosujcie w naszym plebiscycie!

 

Doda
Doda na Paris Couture Week
...
Melania Trump
Melania Trump w Polsce
...
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka na Berlin Fashion Week
...
Ivanka Trump
Ivanka Trump w Polsce
...
Karolina Szostak
Karolina Szostak w sukni od Łukasza Jemioła
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Wyniki plebiscytu:
Doda...
Melania Trump...
Marcelina Zawadzka...
Ivanka Trump...
Karolina Szostak...
Anna Lewandowska...