Stylizacje: Sonia Bohosiewicz, Agnieszka Cegielska, Jennifer Lopez, Edyta Herbuś, Zosia Ślotała Agnieszka Cegielska w granatowym garniturze z pikowaną torebką Sonia Bohosiewicz w kobaltowej sukience na żółtej ściance Edyta Herbuś w białym płaszczu z czarną torbą i kozakach Zosia Ślotała w czarnym garniturze z biała koszulą, aparszą w printy i błyszczącymi butami na czerwonym dywanie
Stylizacje: Sonia Bohosiewicz, Agnieszka Cegielska, Jennifer Lopez, Edyta Herbuś, Zosia Ślotała
ons.pl, EastNews
1/6
Stylizacje: Sonia Bohosiewicz, Agnieszka Cegielska, Jennifer Lopez, Edyta Herbuś, Zosia Ślotała
ons.pl, EastNews

Która gwiazda w tym tygodniu mogła pochwalić się najlepszą stylizacją? O tytuł najlepiej ubranej walczą: Agnieszka Cegielska w aksamitnym garniturze Zaquad, seksowna Sonia Bohosiewicz i jej stylizacja z premiery filmu „Excentrycy’’, elegancka Edyta Herbuś, Zosia Ślotała z kolorową (i bardzo drogą!) torebką oraz niesamowita Jennifer Lopez na ceremonii rozdania Złotych Globów. Zajrzyjcie do galerii i wybierzcie najlepszą stylizację tygodnia!

 

Zobacz: Spektakularne stylizacje na Złotych Globach 2016! Która najlepsza? Wybierz! SONDA

2/6
Agnieszka Cegielska w granatowym garniturze z pikowaną torebką
ons.pl

Agnieszka Cegielska na prezentacji nowej kolekcji Swarovskiego: granatowy, aksamitny garnitur polskiej marki Zaquad, metaliczne szpilki Bohoboco, połyskująca biżuteria Swarovski... Czy prowadząca nie wyglądała świetnie?

3/6
Sonia Bohosiewicz w kobaltowej sukience na żółtej ściance
ons.pl

Sonia Bohosiewicz w dopasowanej, kobaltowej sukience z fantazyjnymi falbanami na biodrze. Kreacja pochodzi z nowej kolekcji Riny Cossack (ulubionej projektantki Edyty Górniak!), i wcale nie jest tania - zobaczcie: Wow! Seksowna Sonia Bohosiewicz na premierze filmu Excentrycy. Zgadniecie, ile kosztuje ta sukienka?

4/6
Edyta Herbuś w białym płaszczu z czarną torbą i kozakach

Edyta Herbuś wychodząca ze studia „Dzień dobry TVN’’ - elegancki, jasny płaszczyk Valentinoczarna koszula H&M oraz luksusowe dodatki: czarna, skórzana torba Givenchy oraz kozaki na wysokiej szpilce od Christiana Louboutina. Ich (imponujące!) ceny znajdziecie tutaj: Zobaczcie elegancką stylizację Edyty Herbuś i… jej dodatki za prawie 13 tysięcy złotych!

5/6
Zosia Ślotała w czarnym garniturze z biała koszulą, aparszą w printy i błyszczącymi butami na czerwonym dywanie
ons.pl

Na premierę filmu „Ekscentrycy’’ Zosia Ślotała wybrała prosty, czarny garnitur z dwurzędową marynarką, białą asymetryczną koszulę oraz bardzo modne w tym sezonie brokatowe buty. Najciekawszym elementem jej stylizacji była jednak torebka z kolekcji Fendi (zobacz: Zosia Ślotała na premierze filmu „Excentrycy” z torebką Fendi za... ponad 6 tys. złotych! Warta swojej ceny?).

6/6
Jennifer Lopez w żółtej sukni z odsłoniętą nogą
EastNews

Jennifer Lopez na uroczystości rozdania Złotych Globów 2016 pojawiła się w sukni niezwykle - jak na nią - skromnej. Gwiazda miała na sobie żółtą kreację z peleryną od Giambatista Valli. Dekolt i ramiona przykryte peleryną, którą spinał naszyjnik z klejnotów od Harry'ego Winstona, długi tren, drapowana spódnica - J.Lo odsłoniła jedynie zgrabną nogę (w szpilce Jimmy'ego Choo). Spektakularny efekt podkreślił złocisty makijaż i seksowna, bordowa szminka Jennifer.