Edyta Herbuś, Diane Kruger, Dakota Johnson, Małgorzata Kożuchowska, Amal Clooney w świetnych stylizacjach Edyta Herbuś w czarnej sukience na czerwonym dywanie Małgorzata Kożuchowska Dakota Johnson stoi bokiem w długiej złotej sukni na różowym dywanie Amal Clooney  w czarnej  sukni do ziemi
Edyta Herbuś, Diane Kruger, Dakota Johnson, Małgorzata Kożuchowska, Amal Clooney w świetnych stylizacjach
ons.pl, EastNews
1/6
Edyta Herbuś, Diane Kruger, Dakota Johnson, Małgorzata Kożuchowska, Amal Clooney w świetnych stylizacjach
ons.pl, EastNews

Która gwiazda w tym tygodniu mogła pochwalić się najlepszą stylizacją? O tytuł najlepiej ubranej walczy Edyta Herbuś w eleganckim, czarnym total looku oraz często widywana w naszych zestawieniach Małgorzata Kożuchowska. A może zagłosujesz na jedną z zagranicznych gwiazd: Dakotę Johnson w metalicznej kreacji Marca Jacobsa, romantyczną Diane Kruger lub Amal Clooney w kreacji sprzed... 30 lat? Zagłosuj na swój typ!

 

Zobacz: Amal czy Penelope Cruz? A może jedyna Polka w tym zestawieniu? Wybierzcie najlepszy look tygodnia!

2/6
Edyta Herbuś w czarnej sukience na czerwonym dywanie
ons.pl

Edyta Herbuś i jej elegancki, czarny total look z sukienką Zaquad w roli głównej - na pokazie serialu Bodo aktorka wyglądała naprawdę świetnie!

3/6
Małgorzata Kożuchowska
ONS

Małgorzata Kożuchowska na premierze serialu "Druga Szansa" - asymetryczna kreacja Lidii Kality była strzałem w dziesiątkę!

4/6
Dakota Johnson stoi bokiem w długiej złotej sukni na różowym dywanie
EastNews

Połyskująca, złota kreacja z dekoltem i falbanami na ramionach pochodzi z nowej kolekcji Marca Jacobsa. Dakota Johnson założyła ją na dwie imprezy jednego wieczoru!

5/6
Amal Clooney  w czarnej  sukni do ziemi
East News

Amal Clooney pojawiła się na festiwalu Berlinale w sukni vintage Yves Saint Laurent. Ta kreacja ma ponad 30 lat i wciąż wygląda zachwycająco!

6/6
Diane Kruger w długiej błękitnej sukni z czarną koronką
EastNews

Diane Kruger i jej błękitna, zdobiona czarnymi piórami suknia od Prady wzbudziła największe zainteresowanie na gali amfAR.