Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Wybieramy najlepszą stylizację tygodnia! Jak co tydzień przyjrzeliśmy się wszystkim ciekawym stylizacjom gwiazd z minionego tygodnia – zarówno te z imprez wieczorowych jak i ulicznych – i nominowaliśmy kandydatów na najlepiej ubraną gwiazdę. Postanowiliśmy wyróżnić Michałą Szpaka, Julię Wieniawę, Annę Lewandowską, Małgorzatę Rozenek, Magdę Mołek, Małgorzatę Kożuchowską, Maję Ostaszewską, Kingę Rusin oraz Lanę Del Rey. Oczywiście to od was zależy kto zwycięży – głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć wszystkie looki w całej krasie.

 

 

Zaczynamy praktycznie – od trójcy zimowych stylizacji, które pokazały nam, że (kto by pomyślał?) można jednocześnie ubrać się ciepło i stylowo. Od czarnego total looku Michała Szpaka ze skórzanymi spodniami aż po lakierowany płaszcz Julii Wieniawy z Reserved i lśniącą puchówkę z H&Mu Anny Lewandowskiej – tego tygodnia odzież wierzchnia lśniła – dosłownie.

 

Więcej: Eurowizja 2018: Kto pojedzie z Polski? Fani konkursu od lat marzą o ich udziale! Zagłosuj na swojego faworyta!

 

 

Czy TVN jest najbardziej stylową z polskich stacji telewizyjnych? Zapewne tak jest – szczególnie jeśli zwrócimy uwagę na wygląd gwiazd z wtorkowej prezentacji wiosennej ramówki stacji. Od rockowej Małgorzaty Rozenek w spódnicy mini z długim trenem i połączenia eleganckiej sukienki z jaskrawymi, czerwonymi kozakami Małgorzaty Kożuchowskiej aż po wyrafinowany styl Mai Ostaszewskiej i Kingę Rusin z toczkiem z pomponikiem (który może być boski lub okropny i naszym zdaniem był tym pierwszym) – na imprezie zaobserwowaliśmy niejedno oblicze ramówkowego szyku.

 

Więcej: Radosław Majdan zabronił Małgorzacie Rozenek występów w jednym z najpopularniejszych programów tv?

 

 

Ale to nie koniec stylowych gwiazd z ramówki TVN. Od momentu, w którym Magda Mołek potwierdziła, że spodziewa się dziecka, dziennikarka TVN Style bez wątpienia „grzeje" – a swoją garderobą sprawia, że określenie „ubrania ciążowe" nabiera nowego znaczenia. Na prezentacji stacji Magda pojawiła się w zwiewnej, falbaniastej kreacji w geomtryczny print, edwardiańskim kołnierzem i prześwitami. Będziemy się przyglądać jej stylowi, który jest bardzo przyjemną mieszanką elegancji i ekscentryzmu.

 

Więcej: Kinga Rusin pomagała przyjaciółce, Karolinie Ferenstein Kraśko, na planie "Agenta"? Mamy komentarz gwiazdy TVN!

 

 

Więcej: Magda Mołek w ciąży była największą sensacją ramówki TVN! Zobacz, jak gwiazdy jej gratulowały!

 

Ale stylowe podsumowanie tygodnia nie mogłoby istnieć bez uwzględnienia gali rozdania nagród Grammy. O najciekawszych stylizacjach pisaliśmy już dla was w osobnym materiale – i w towarzyszącej mu sondzie za najlepiej ubraną z gwiazd uznaliście jednogłośnie Lanę Del Rey. Trzeba przyznać, że królowa elegancji w stylu starego Hollywood nie zawiodła swoją kremową kreacją od Gucciego i gwiaździstą koroną. Ale czy wyglądała lepiej niż polskie gwiazdy? Głosujcie w naszym plebiscycie!

 

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Michał Szpak
Michał Szpak
...
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Lana Del Rey
Lana Del Rey
...
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
...
Magda Mołek
Magda Mołek
...
Maja Ostaszewska
Maja Ostaszewska
...
Kinga Rusin
Kinga Rusin
...
Wyniki plebiscytu:
Małgorzata Rozenek...
Michał Szpak...
Julia Wieniawa...
Anna Lewandowska...
Lana Del Rey...
Małgorzata Kożuchowska...
Magda Mołek...
Maja Ostaszewska...
Kinga Rusin...