Magda Steczkowska Agnieszka Jastrzębska
1/9

Czarne, białe, bęc!? Czyli niebezpieczna rozgrywka modowa czerni i bieli na szachownicy trendów podczas pokazu Łukasza Jemioła. Pytanie: jak sprytnie to rozegrać, by wyglądać ciekawie i zgrabnie - bo klasyka też może być nudna, a co za tym idzie...zgubna. Kto sobie poradził?

 

Ocenia Kaja Śródka - projektantka mody, stylistka. Stworzyła markę "The Frock by Kaja Środka" i udowodniła, że kobiety też mogą świetnie wyglądać we fraku.

2/9
Magda Steczkowska
ons.pl

Magda Steczkowska: Pióra są ryzykowne, wielki ptak z Ulicy Sezamkowej to częsty efekt. Tu jest delikatnie, w duchu lat 20., z nutą paryskiej dekadencji. Pełna konsekwencja bladoróżowych dodatków korespondujących z fryzurą - uwielbiam!

3/9

Marta Dyks: Wszystko gra: optyczny wzór i faktura narzutki... Przemyślany eklektyzm w stylu pop-art

4/9

Natalia Siwiec: Nie jestem fanką stylu Natalii, nie lubię piosenki: „Orła cień’’, ale uważam, że to najlepsza stylizacja - od czubka głowy po czubek palców. Jest klasycznie, lecz w nowoczesnym, minimalistycznym kroju. Najmodniejszy kolor szminki plus konsekwentny fryz - szach i mat.

5/9
Agnieszka Jastrzębska
ons.pl

Agnieszka Jastrzębska: All you need is tweed! Krój baby doll z lat 50. w pięknym, połyskującym tweedzie bliższym garniturowi niż sukience. Ładny fason podkreślający talię i ukrywający niedoskonałości nóg.

6/9
Magda Gessler
ons.pl

Magda Gessler: Są różne figury szachowe... Tu pomysł na pełniejsze kształty wypada kobieco, sexy i niewulgarnie. Magda Gessler w kremowej bieli różnych faktur i długości zamiast wieży przypomina laufra.

7/9
Katarzyna Sokołowska
ons.pl

Katarzyna Sokołowska: Męski minimalizm to dobry ruch, bo to gorący trend tej jesieni.

8/9
Karolina Szostak
ons.pl

Seksowna Karolina Szostak to mój czarny koń: błysk gra z matem, konsekwentnie dobrane najmodniejsze dodatki sezonu: szylkretowe okulary i torebka w cętki lamparta.

9/9
Joanna Klimas
ons.pl

Joanna Klimas: Męski minimalizm to dobry ruch, bo to gorący trend tej jesieni.

 

A już jutro - szach i... mat - czyli typy Kai Śródki,  kto nie poradził sobie z czarnymi i białymi stylizacjami na pokazie Łukasza Jemioła. Oglądajcie na Party.pl!

Więcej na temat Kaja Śródka ocenia