Camelowe płaszcze, lakierowana, czerwona skóra, supermodna, paskudnie brzydka para sneakersów, majestatyczna, czerwona peleryna i jakieś trzy tony srebrnych cekinów – trzeba przyznać że ten tydzień był istną karuzelą ekstrawagancji. Pora wybrać najlepszą stylizację tygodnia! Tym razem naszymi kandydatami jest Michał Szpak, Anna Lewandowska, Sylwia Przybysz, Joanna Przetakiewicz, Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, Karolina Szostak, Basia Kurdej-Szatan oraz Marcelina Zawadzka. Głosujcie w naszym plebiscycie i zobaczcie ich pełne stylizacje poniżej.

 

Więcej: Nie uwierzycie, jak Michał Szpak wyglądał we wczesnych latach dzieciństwa? Zdjęcie artysty w krótkich włosach zachwyciło internautów

 

 

Nie da się ukryć, że sneakersy Michała Szpaka są okropnie brzydkie. Ale uwaga – to nie stoi na przeszkodzie żeby były także supermodne! W tym tygodniu wokalista pokazał się w butach, które mógłby pokochać tylko projektant – a my opisaliśmy dla was mocną tendencję w trendach sneakersowych w stronę brzydkich, przeskalowanych, zmutowanych butów. To trochę taki trend, który zrozumieją tylko wtajemniczeni.

 

 

Więcej: TYLKO U NAS! Michał Szpak wróci na Eurowizję?! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Na zupełnie innym krańcu modowego spektrum plasuje się styl Anny Lewandowskiej. To już sprawdzony, przewidywalny algorytm: Anna Lewandowska pokazuje ubranie – Party.pl pisze o ubraniu Anny Lewandowskiej – cała Polska kupuje ubranie Anny Lewandowskiej. Proste. Wobec tego w tym tygodniu wszyscy nosiliśmy camelowe płaszcze, wysokie kozaki i dzianinowe sukienki w jednym looku. I wyglądaliśmy w nich ekstra!

 

Więcej: Brzuch, oczy a może zgrabne nogi? Lewandowska zdradziła, jaka jest jej ulubiona część ciała. Zdziwicie się!

 

 

Najbardziej stylowy moment tygodnia? Naturalnie impreza La Manii, którą dyrygowała ubrana od stóp do głów w swoją markę Joanna Przetakiewicz (teraz potrzebujemy wysokich kozaków wyszywanych srebrnymi cekinami). Dlaczego? Proste – obraz mówi więcej niż tysiąc słów, dlatego spójrzcie tylko na stylizację Julii Wieniawy z żakietem wykonanym w całości z połyskującej, lakierowanej skóry w krwistoczerwonym kolorze oraz boskie sandałki Natalii Siwiec (również z czerwonej skóry) prosto z paryskiego pokazu Saint Laurent na jesień/zimę 17. Najs.

 

Więcej: Natalia Siwiec w czerwonych sandałkach wartych fortunę! Hot look? ZDJĘCIA

 

 

Więcej: Basia Kurdej-Szatan właśnie pokazała, na czym polega stylizacja na czerwony dywan. Musicie zobaczyć jej suknię na gali 25-lecia Polsatu!

 

W tym tygodniu Polsat zorganizował też galę z okazji 25-lecia stacji, na której również wypatrzyliśmy niejedną imponującą suknię. Postanowiliśmy nominować dwie panie, które absolutnie pozamiatały swoimi kreacjami – pierwsza z nich to Karolina Szostak, której peleryna (kapa? ponczo? kaftan?) była doskonałym kompromisem ekstrawagancji, elegancji i po prostu dobrego smaku. Druga? Oczywiście Basia Kurdej-Szatan w sukni z koronkową siateczką od polskiej marki The Cadess. O Kurdej!

 

Więcej: Spektakularne kreacje prezenterek Polsatu! Kto wypadł lepiej - Karolina Szostak czy Paulina Sykut? ZDJĘCIA

 

Michał Szpak
Michał Szpak
...
Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Julia Wieniawa
Anna Lewandowska
...
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
...
Karolina Szostak
Karolina Szostak
...
Basia Kurdej-Szatan
Basia Kurdej-Szatan
...
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
...
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Joanna Przetakiewicz...
Anna Lewandowska...
Sylwia Przybysz...
Julia Wieniawa...
Natalia Siwiec...
Karolina Szostak...
Basia Kurdej-Szatan...
Marcelina Zawadzka...