Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Nowy rok zaczął się dla naszych gwiazd wyjątkowo pomyślnie, szczególnie pod kątem dobrego stylu. Jak co tydzień przygotowaliśmy dla was modowe podsumowanie ostatnich siedmiu dni – i jak co tydzień zostawiamy wam ostateczną decyzję. Kto ubrał się najlepiej? Tym razem postanowiliśmy nominować Annę Lewandowską, Sylwię Przybysz, Natalię Siwiec, Michała Szpaka, Dodę, Olę Ciupę, Igę i Polę Lis oraz Nataszę Urbańską. Głosujcie w naszym plebiscycie i zobaczcie ich pełne stylizacje poniżej.

 

Więcej: Niewyspana Anna Lewandowska żali się na Instagramie: "Znacie to mamuśki, prawda?"

 

 

Anna Lewandowska idzie pod prąd. Podczas gdy wszystkie inne gwiazdy w naszym zestawieniu pokazały w tym tygodniu stylizacje, których zadaniem jest ocieplanie i izolacja od mroźnej pogody – skąpana w dubajskim słońcu Anna pozuje do zdjęcia na plaży. Ale nie pozuje w byle czym – tak jak pisaliśmy, jej sukienka marki Zaquad jest strzałem w dziesiątkę na nadchodzący karnawał. I do tego jest przeceniona – czego chcieć więcej?

 

Więcej: To w sylwestra na pewno wam umknęło! Słyszeliście życzenia od Ewy Farny?! Mówiła o Lewandowskiej i... siostrach Godlewskich!

 

 

Ale w tym tygodniu nie tylko Anna Lewandowska zwróciła naszą uwagę swoją stylizacją. W tym tygodniu zarówno Sylwia Przybysz – czyli nasza ulubiona różowowłosa nastolatka – jak i Natalia Siwiec – czyli nasza ulubiona świeżo upieczona mama – pokazały wyluzowane, codzienne stylizacje, które o tej porze roku może nosić każda z was. 1:0 dla wygody.

 

Więcej: Sylwia Przybysz już tak nie wygląda! Zdecydowała się na odważną zmianę fryzury! Efekt? WOW!

 

 

Tego stylowego duetu chyba nic już nie wykurzy z cotygodniowego miejsca w naszym stylowym plebiscycie. Naturalnie mamy na myśli Michała Szpaka i Dodę, których łączy ekscentryczny styl, rzesze oddanych fanów i mówienie tego, co myślą. Czekamy na więcej stylizacji!

 

Więcej: Mamy nowe zdjęcia z filmu "Pitbull. Ostatni pies". Kiedy premiera? ZOBACZ!

 

 

Ale stylowe duety mogą wystąpić również w obrębie jednej rodziny. Zupełnie jak w przypadku Igi i Poli Lis, które w tym tygodniu zostały sfotografowane na spacerze z Tomaszem Lisem. Każda z córek Kingi Rusin ma swój własny styl – i szczerze? Nie możemy się doczekać żeby zobaczyć, jak ich wygląd ewoluuje w ciągu najbliższych miesięcy.

 

Kolejną z gwiazd, która zwróciła naszą uwagę swoją stylizacją jest Natasza Urbańska. Wokalistka wystąpiła w programie „Pytanie na śniadanie", gdzie promowała swój nowy singiel „Już nie pytam" w stylizacji z welurowymi dzwonami i wielkim, pierzastym futrem w kolorze turkusowego błękitu.

 

Więcej: Tomasz Lis spędza wolny czas z córkami. Tylko spójrzcie na ich stylizacje! Pola wybrała torebkę za ponad 4 tysiące złotych!

 

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
Zagłosuj
Doda
Doda
Zagłosuj
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Zagłosuj
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Zagłosuj
Ola Ciupa
Ola Ciupa
Zagłosuj
Michał Szpak
Michał Szpak
Zagłosuj
Iga Lis
Iga Lis
Zagłosuj
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Zagłosuj
Pola Lis
Pola Lis
Zagłosuj
Wyniki plebiscytu:
Sylwia Przybysz...
Doda...
Natalia Siwiec...
Anna Lewandowska...
Ola Ciupa...
Michał Szpak...
Iga Lis...
Natasza Urbańska...
Pola Lis...