Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Ho, ho, ho! Czy czujecie już świąteczną atmosferę? My też – a jako prezent mamy dla was kolejną dawkę najlepszych stylizacji tygodnia. Tym razem postanowiliśmy wyróżnić Annę Lewandowską, Sylwię Przybysz, Basię Kurdej-Szatan, Dorotę Gardias, Natalię Siwiec, Edytę Herbuś, Małgorzatę Kożuchowską, Karolinę Szostak oraz siostry Bijoch. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje!

 

Więcej: Czerwony garnitur to idealny strój na święta! Zainspiruj się Anną Lewandowską i kup garnitur w jej stylu! SHOPPING

 

 

Tak, tak, wiemy – kolejny tydzień kiedy Anna Lewandowska otwiera naszą kompilację stylowego podsumowania tygodnia. Ale tylko na nią spójrzcie – w tym tygodniu żona Roberta Lewandowskiego założyła strój, który krótko mówiąc jest Świętami. Doceniamy, chcemy – i nosimy.

 

Więcej: POJEDYNEK: Anna Lewandowska i Agata Duda w czerwonych garniturach! Kto wypadł lepiej trenerka czy Pierwsza Dama?

 

 

Kolejną weteranką dobrego stylu Party.pl jest Sylwia Przybysz. Mimo swojego młodego wieku, sposób ubierania się gwiazdy projektu Young Stars nie ma nic wspólnego ze stylową niedojrzałością. Kiedy Sylwia wraz z Arturem Sikorskim odwiedziła naszą redakcję w minioną środę, nie mogliśmy odwrócić wzroku od jej odjechanej, świątecznej bluzy ze śnieżynką – i sprytnie asymetrycznie rozpiętego kombinezonu.

 

Więcej: TYLKO U NAS: Relacja z wizyty Sylwii Przybysz i Artura Sikorskiego w redakcji Party.pl! Odpowiedzi na naprawdę trudne pytania!

 

 

Kolejnymi stylowymi gwiazdami, których stylizacje wysłały nas wprost do centrum handlowego są dwie prezenterki, Karolina Szostak oraz Dorota Gardias, które – jak zawsze – pokazały się w zestawach, które są klasyczne i ponadczasowe, ale dzięki sprytnie dobranym dodatkom zyskały nowy, nieoczekiwany kontekst.

 

Więcej: Spektakularne kreacje prezenterek Polsatu! Kto wypadł lepiej - Karolina Szostak czy Paulina Sykut? ZDJĘCIA

 

 

Nasze zestawienie zamyka stylizacja, które są nieco bardziej odjechane. Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska podjęła niemałe, stylowe ryzyko kiedy wyszła na warszawską ulicę w białych, skarpetowych botkach od Phillipa Lima oraz jaskrawopomarańczowym płaszczu z futrzanym kołnierzem od Miu Miu. Ale naszym zdaniem, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana – aktorka wyglądała bosko! Takie modowe eksperymenty lubimy najbardziej.

 

Więcej: Wybieramy na NAJLEPIEJ UBRANĄ GWIAZDĘ ROKU! Lewandowska, Szpak lub Marina, a może Rusin, Kożuchowska albo Woźniak-Starak?

 

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Basia Kurdej-Szatan
Basia Kurdej-Szatan
...
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
...
Karolina Szostak
Karolina Szostak
...
Dorota Gardias
Dorota Gardias
...
Edyta Herbuś
Edyta Herbuś
...
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
...
Zuzanna i Julia Bijoch
Zuzanna i Julia Bijoch
...
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Wyniki plebiscytu:
Anna Lewandowska...
Basia Kurdej-Szatan...
Natalia Siwiec...
Karolina Szostak...
Dorota Gardias...
Edyta Herbuś...
Małgorzata Kożuchowska...
Zuzanna i Julia Bijoch...
Sylwia Przybysz...