Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Za nami pierwszy tydzień marca – a wraz ze znaczną poprawą pogody na czerwonych dywanach oraz na ulicach pojawiło się całkiem sporo bardzo udanych stylizacji gwiazd. W tym tygodniu naszą uwagę zwróciła Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak, Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka, Julia Wieniawa, Małgorzata Kożuchowska, Doda oraz Joanna Krupa. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć wszystkie stylizacje w całości.

 

Więcej: Anna Lewandowska pokazała zwyczajną stylizację, która i tak kosztowała... 10 tysięcy

 

 

 

Na początek dwie stylówki uliczne. Ostatnie parę dni Anna Lewandowska spędziła w Paryżu, gdzie (zapewne) przybyła aby oglądać pokazy w ramach tygodnia mody. Ale jak wszyscy wiemy, prawdziwa moda rozgrywa się na ulicy – dietetyczka, trenerka i mama Klary pokazała się w street-style'owej stylizacji z bluzą prosto z nowiutkiej, wiosennej kolekcji Vetements i najgorętszymi sneakersami sezonu – Archilightami od Louis Vuitton. Ale naszą uwagę zwrócił także uliczny styl Małgorzaty Rozenek – która udowodniła, że nie liczą się wydane pieniądze – można wyglądać doskonale nawet w Reserved. Szczególnie, że jej różowy garnitur to ten sam model, który ma na sobie nie kto inny jak sama Cindy Crawford w kampanii wiosennej kolekcji polskiej marki.

 

Więcej: Anna Lewandowska pozwoliła sobie na naprawdę szczere życzenia dla pań... Jest o własnym ciele i opiniach innych

 

 

Kolejną grupą naszego zestawienia są nastoletnie ikony stylu. O nich będzie jeszcze głośno! Zarówno Sylwia Przybysz jak i Sylwia Lipka i Julia Wieniawa mają całkiem sporo wspólnych mianowników. Każda z nastolatek nie tylko zajmuje się śpiewem – i ma na koncie niejeden hit – ale wszystkie trzy mają także własne, bezprecedensowe podejście do mody. Ich stylizacje zgarniają dziesiątki tysięcy lajków na mediach społecznościowych – czy myślicie, że wyglądają lepiej niż ich starsze koleżanki?

 

Więcej: Sylwia Lipka na studniówce z chłopakiem! Zobaczcie jej stylizacje oraz inne, romantyczne zdjęcia!

 

 

Ale już na koniec mamy trzy stylowe weteranki. Małgorzata Kożuchowska na pokazie Łukasza Jemioła na nowo wymyśliła wzór wężowej skóry, Doda nie tylko wygląda bosko na okładce Vivy! ale i w zupełnie codziennej stylizacji na Instagramie, natomiast Joanna Krupa – która jest twarzą nowej kampanii marki NeoNail – jest jedną z niewielu osób, które mogą ubrać się od stóp do głów w biel i wyglądać równie dobrze. Co myślicie o ich stylizacjach?

 

Więcej: Małgorzata Kożuchowska kupiła buty za 2,5 tys. zł! Jeszcze kilka lat temu były uważane za symbol kiczu

 

Sylwia Lipka
Sylwia Lipka
...
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Joanna Krupa
Joanna Krupa i Dawid Woliński
...
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
...
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
...
Doda
Doda
...
Wyniki plebiscytu:
Sylwia Lipka...
Sylwia Przybysz...
Małgorzata Rozenek...
Agnieszka Woźniak-Starak...
Anna Lewandowska...
Joanna Krupa...
Małgorzata Kożuchowska...
Julia Wieniawa...
Doda...