Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Jak co weekend, nadszedł czas żeby wybrać gwiazdę, która w minionym tygodniu ubrała się najlepiej. Kto pokazał najlepszą stylizację tygodnia? Postanowiliśmy nominować Dodę, Michała Szpaka, Sylwię Przybysz, Agnieszkę Woźniak-Starak, Kingę Rusin, Kasię Zielińską, Małgorzatę Rozenek, Edytę Herbuś oraz Basię Kurdej Szatan. Jednak ostateczny werdykt zależy tylko od was. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich looki w całej krasie!

 

Więcej: Doda zachwyciła na charytatywnej gali. Koronka, a do tego ten OBŁĘDNY tiulowy tren! Nie zgadniecie, z kim zrobiła sobie zdjęcie!

 

 

O Dodzie można powiedzieć wiele (pozwólcie, że nie będziemy). Ale na pewno nie to, że obok jej osobistego stylu da się przejść obojętnie. Wokalistka-skandalistka pojawiła się w tym tygodniu na charytatywnej gali Business Woman and Life. Z tej okazji postawiła na najbardziej dodową kreację, jaką kiedykolwiek było nam dane zobaczyć. Krwistoczerwony kolor, długi tren, wiktoriańskie, koronkowe body oraz dekolt tak głęboki, że praktycznie go nie ma. Szczerze mówiąc, to nie przychodzi nam do głowy inna gwiazda, która w podobnej sukni wyglądałaby równie dobrze.

 

Więcej: Sylwia Przybysz i Julia Wieniawa na zimowych wakacjach! Daleka Dominikana czy arktyczne Alpy – gdzie wolelibyście pojechać?

 

 

Więcej: TYLKO U NAS! Kasia Warnke skomentowała nowy zwiastun "Pitbulla" i grę aktorską Dody!

 

Ale showbiznes to nie tylko Doda (wbrew pozorom). Dlatego w naszym stylowym plebiscycie chcemy także zwrócić waszą uwagę na dwie inne gwiazdy polskiej muzyki pop – Michała Szpaka oraz Sylwię Przybysz. W tym tygodniu zarówno długowłosy wokalista jak i 19-letnia „Sysia" pokazali swoje nowe stylizacje za pośrednictwem Instagrama. Co o nich myślicie?

 

 

Jedziemy dalej – teraz pora na trio praktycznych stylizacji. W tym tygodniu doświadczyliśmy prawdziwego ataku zimy, mogliśmy zatem podpatrzeć jak z żywiołem radzą sobie gwiazdy. Oczywiście, mamy na myśli dobry styl (pojedynek moda vs ciepło i wygoda dla nas zawsze zwycięży to pierwsze). Naszymi zimowymi bohaterkami są oczywiście Agnieszka Woźniak-Starak – za spodnie, których nie powstydziłby się Gene Simmons z Kiss (oraz uroczego charcika), Kinga Rusin – za boski płaszcz (i kolczyki-obręcze) oraz jak zawsze uroczego Czarka i Kasia Zielińska – za botki, których teraz pragniemy (niestety jej nie towarzyszył żaden czworonóg, jednak nie zmienia to faktu, że wyglądała super).

 

Więcej: Michał Szpak ma wielkie serce! Wystąpi na walentynkowym koncercie i pomoże ciężko choremu chłopcu!

 

 

Ale to nie koniec zimowych stylizacji, które zwróciły naszą uwagę. Miniony tydzień ostatecznie dowiódł, że niekwestionowaną królową śniegowców jest nie kto inny jak Małgorzata Rozenek. W ciągu ostatnich siedmiu dni gwiazda TVN pokazała się nie w jednej, a trzech parach butów, które czynią ją lodoodporną. Z kolei Edyta Herbuś i Basia Kurdej pokazały w tym tygodniu jak umiejętnie nosić granatowy odcień błękitu aby podkreślić nim wszystko to, co powinno zostać podkreślone. Dodatkowe oklaski dla Edyty za odczarowanie moheru ;-).

 

Więcej: Basia Kurdej-Szatan nie zawsze tak wyglądała. Zobaczcie jej zdjęcie sprzed wielu lat!

 

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Doda
Doda
...
Michał Szpak
...
Basia Kurdej-Szatan
Basia Kurdej-Szatan
...
Edyta Herbuś
Edyta Herbuś
...
Sylwia Przybysz
...
Katarzyna Zielińska
...
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
...
Kinga Rusin
Kinga Rusin
...
Wyniki plebiscytu:
Małgorzata Rozenek...
Doda...
Michał Szpak...
Basia Kurdej-Szatan...
Edyta Herbuś...
Sylwia Przybysz...
Katarzyna Zielińska...
Agnieszka Woźniak-Starak...
Kinga Rusin...