Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Głosujcie na najlepszą stylizację minionego tygodnia! Tym razem naszą uwagę zwróciła Doda, Sylwia Przybysz, Margaret, Basia Kurdej-Szatan, Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska, Kasia Zielińska i Joanna Przetakiewicz. Wybierzcie najlepiej ubraną z nich w naszym plebiscycie – i przewińcie w dół żeby zobaczyć każdą z tych stylizacji w całości.

 

Więcej: Telekamery 2018: Margaret właśnie założyła olbrzymi szal na czerwony dywan – i chcemy go mieć!

 

 

Nasze zestawienie najlepszych stylizacji tygodnia otwierają trzy blond wokalistki – Doda, Margaret oraz Sylwia Przybysz. Pierwsza z nich pojawiła się na promocji płyty Bohdana Łazuki w stylizacji, która zdecydowanie przypomniała nam czasy starej, dobrej Dody sprzed paru lat. Aż się chce powiedzieć „jest to Gucci".

 

Więcej: Telekamery 2018: GŁOSUJCIE na najlepszą stylizację gwiazd!

 

 

Ale nie tylko Doda zachwyciła w tym tygodniu stylizacją na wieczorowej imprezie. Na poniedziałkowej gali rozdania Telekamer, Margaret wyglądała bardziej margarecko niż kiedykolwiek – ubrana w kieckę od Moschino i szal od Balenciagi gwiazda szwedzkich preselekcji do Eurowizji była bez wątpienia najbardziej widoczną z gości imprezy.

 

Więcej: Szczere wyznanie Sylwii Przybysz o trudnych muzycznych początkach: "Nie mogłam się realizować w tym co kochałam przez moją siostrę"

 

 

Ale Telekamery to nie tylko trendy i jaskrawe stylizacje. Na drugim biegunie stylu plasuje się look Basi Kurdej-Szatan, która na imprezie pojawiła się w ponadczasowej, drapowanej kreacji z koronki w kolorze kości słoniowej. Tres chic! Choć trzeba przyznać, że w tym tygodniu dane nam było podziwiać niejedną boską suknię. Hitem wśród gwiazd okazała się nowa, dopiero co pokazana kolekcja Bizuu na wiosnę/lato 18. W sukienkach z nowej linii pokazała się między innymi Małgorzata Kożuchowska i Małgorzata Socha.

 

Więcej: Sukienka polskiej marki i zabójcze szpilki! Małgorzata Kożuchowska sprawi, że poczujecie wiosnę

 

 

Na koniec coś bardziej wyluzowanego. W końcu mawia się, że moda zaczyna się na ulicy – i bez wątpienia jest to prawda, szczególnie w przypadku Kasi Zielińskiej – której płaszcz z wyhaftowanymi potworami natychmiast trafił na naszą listę wiosennych must-have'ów – oraz Joanny Przetakiewicz – która ewidentnie jest najlepszą możliwą ambasadorką własnej marki La Mania, ponieważ w czarnej kurtce na kożuchu wygląda obłędnie.

 

Więcej: Ta kolekcja to hit! Socha założyła sukienkę z linii, którą noszą WSZYSCY

 

Z kolei w przypadku Anny Lewandowskiej moda zaczyna się na Instagramie – właśnie za pośrednictwem platformy społecznościowej trenerka dzieli się z nami większością swoich stylizacji. Tym razem naszą uwagę zwrócił nie jej strój – ale trick stylizacyjny. W ten sposób pasek nosi teraz każdy, kto orientuje się co w trawie piszczy. Kto by pomyślał, że Anna Lewandowska jest taką entuzjastką street-wearowej mody?

 

Więcej: POJEDYNEK gigantów! Małgorzata Socha i Joanna Przetakiewicz w identycznych srebrnych kozakach!

 

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Doda
Doda
...
Basia Kurdej-Szatan
Basia Kurdej-Szatan
...
Margaret
Margaret
...
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
...
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz
...
Kasia Zielińska
Katarzyna Zielińska
...
Wyniki plebiscytu:
Sylwia Przybysz...
Doda...
Basia Kurdej-Szatan...
Margaret...
Małgorzata Kożuchowska...
Małgorzata Socha...
Anna Lewandowska...
Joanna Przetakiewicz...
Kasia Zielińska...