Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Pora wybrać najlepiej ubraną gwiazdę minionego tygodnia. Nie żeby było to trudne zadanie – w ciągu ostatnich siedmiu dni w showbiznesie odbyło się całkiem sporo imprez, prezentacji i eventów, na których gwiazdy naprawdę stanęły na wysokości zadania. Nasze nominacje na najlepszą stylówkę tygodnia trafiają do Dody, Sylwii Przybysz, Julii Wieniawy, Natalii Siwiec, Edyty Herbuś, Pauliny Krupińskiej, Agnieszki Woźniak-Starak, Kingi Rusin oraz Marceliny Zawadzkiej. Głosujcie na najlepiej ubraną gwiazdę i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całości!

 

Przypominamy - nasze plebiscyty mają charakter zabawy :) 

 

Więcej: TYLKO U NAS! Kasia Warnke skomentowała nowy zwiastun "Pitbulla" i grę aktorską Dody!

 

 

Pozwólcie że otworzymy nasze zestawienie tradycyjnie – od Dody, Sylwii Przybysz oraz Julii Wieniawy. Każda z członkiń naszej stylowej trójcy pokazała w tym tygodnia zupełnie inną stylizację, z których wszystkie są boskie. Lekcja nr 1: zielone eko futro łączymy z czerwonym beretem. Lekcja nr 2: im więcej czarnych koronek, tym lepiej. Lekcja nr 3: Nie istnieje coś takiego jak zbyt wiele falban – nawet w jednej sukience.

 

Więcej: Eurowizja 2018: Kto pojedzie z Polski? Fani konkursu od lat marzą o ich udziale! Zagłosuj na swojego faworyta!

 

 

Jedziemy dalej. W tym tygodniu największą modową imprezą był bez wątpienia pokaz Bizuu na wiosnę/lato 18, o którym wszystkiego co musicie wiedzieć dowiecie się tutaj. Choć na samą prezentację przyszli wszyscy (dosłownie), postanowiliśmy wyróżnić looki Natalii Siwiec, Pauliny Sykut, Pauliny Krupińskiej oraz Agnieszki Woźniak-Starak. Która z nich prezentowała się najlepiej?

 

Więcej: Agnieszka Woźniak Starak z mężem na pokazie bizuu! O krok od wpadki? ZDJĘCIA

 

 

Nasze zestawienie zamykają dwie totalnie różne stylizacje dwóch prezenterek telewizyjnych. Z jednej strony mamy Kingę Rusin, której kwiecisty garnitur był doskonałym wyborem na prezentację nowej edycji „Agenta", z drugiej – Marcelinę Zawadzką promującą show TVP „Bake Off" w pastelach z Zary oraz chustce od Hermesa. Choć oczywiście ich styl jest zupełnie odmienny, wspólnym mianownikiem ich looków jest wiosenna świeżość – co może i wydaje się odrobinę zbyt optymistyczne w obliczu obecnej pogody, ale bardzo doceniamy optymizm obu pań.

 

Więcej: Nie uwierzycie, ile lat temu debiutowała Kinga Rusin! Jak wspomina początki pracy? I czy jest ulubienicą Miszczaka?

 

 

Więcej: Marcelina Zawadzka sama wspina się w górach, co myśli o Mackiewiczu i Revol? "Osoba, która bierze sobie takiego partnera..."

 

Kinga Rusin
Kinga Rusin
...
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak
...
Doda
Doda
...
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
...
Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
...
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
...
Paulina Sykut
Paulina Sykut
...
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
...
Wyniki plebiscytu:
Kinga Rusin...
Agnieszka Woźniak-Starak...
Doda...
Sylwia Przybysz...
Natalia Siwiec...
Paulina Krupińska...
Julia Wieniawa...
Paulina Sykut...
Marcelina Zawadzka...