Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Kolejny tydzień za nami! Oczywiście oznacza to wyłącznie jedno – pora zadecydować, która gwiazda pokazała najlepszą stylizację. Tym razem naszymi stylowymi bohaterkami jest Doda, Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka, Anita Sokołowska, Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska, Wiktoria Gąsiewska, Julia Wieniawa oraz Basia Kurdej-Szatan. Ale ostateczny werdykt zależy tylko i wyłącznie od was. Głosujcie w naszym plebiscycie i wybierzcie najlepiej ubraną gwiazdę minionego tygodnia. A żeby zobaczyć wszystkie looki w całości, przewińcie w dół.

 

Więcej: Iza Miko miała wpływ na Dodę w podjęciu ważnej decyzji! Nie zgadniecie, o co chodzi

 

 

Czarny kolor cieszy się ostatnio dobrą passą. Nie bez powodu Anthony Vacarello postanowił pokazać w swojej nowej kolekcji Saint Laurent na jesień/zimę 18 większość looków od stóp do głów w czerni – w końcu ciemne stroje dodają pewności siebie i maksymalnie komplementują sylwetkę. W tym tygodniu czarne total looki pokazała Doda i Sylwia Przybysz. I choć stereotyp modnych ludzi chodzących tylko i wyłącznie na czarno jest rzeczywiście odrobinę wyświechtany – ich looki sprawiają, że mamy ochotę spróbować.

 

 

Więcej: Doda odpowiada Warnke - czy pójdzie do kina na konkurencyjne "Kobiety Mafii"?

 

Oczywiście to samo tyczy się noszonej od stóp do głów bieli. Wystarczy tylko jedno spojrzenie na stylówki Sylwii Lipki oraz Anity Sokołowskiej z minionego tygodnia i od razu wiadomo, że zbliża się wiosna. Podobnie jak z resztą każdy odcień pasteli – na które w ciągu ostatnich dni postawiła Małgorzata Rozenek i Anna Lewandowska.

 

 

Ale w ostatnim tygodniu odbyła się także prezentacja wiosennej ramówki Polsatu. Oczywiście, o wszystkich stylizacjach gwiazd nie sposób napisać – dlatego wybraliśmy trzy z tych, które uważamy za najlepsze. Wiktoria Gąsiewska w Bohoboco, Julia Wieniawa w polskiej marce The Beast Brand czy może Basia Kurdej-Szatan we wzorzystej sukni marki Zaquad? Która z nich wyglądała najlepiej?

 

Więcej: Julia Wieniawa i Antek Królikowski na ramówce Polsatu. Nie ma wątpliwości, kto jest gwiazdą w tym związku ;)

 

 

Sylwia Lipka
Sylwia Lipka
...
Doda
Doda
...
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska
...
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
...
Basia Kurdej-Szatan wraz z małżonkiem
Basia Kurdej-Szatan
...
Anita Sokołowska
Anita Sokołowska
...
Wyniki plebiscytu:
Sylwia Lipka...
Doda...
Sylwia Przybysz...
Anna Lewandowska...
Małgorzata Rozenek...
Wiktoria Gąsiewska...
Julia Wieniawa...
Basia Kurdej-Szatan wraz z małżonkiem...
Anita Sokołowska...