Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Sekretny ślub, zakupy w designerkim dresie i suknie od najgorętszej marki – co za tydzień! Trzeba przyznać, że w ciągu ostatnich siedmiu dni, niejedna gwiazda zadała szyku. Do naszego plebiscytu na najlepszą stylizację postanowiliśmy nominować Dodę, Annę Lewandowską, Małgorzatę Rozenek, Sylwię Przybysz, Julię Wieniawę oraz Dominikę Kulczyk. Głosujcie i przewińcie w dół żeby przyjrzeć się ich kreacjom z bliska!

 

Więcej: "Tam było wielkie uczucie na początku"! Gwiazdy komentują sekretny ślub Dody i Emila Stępnia!

 

 

W tym tygodniu Dodzie należy się osobny akapit. W końcu nie co dzień mamy okazję poinformować was o sekretnym ślubie ulubionej skandalistki wśród polskich wokalistek. A kiedy Doda w zeszły weekend umieściła na swoich kanałach społecznościowych informację o ślubie z Emilem Stępniem, nie mogliśmy być jedynymi, którzy przecierali oczy ze zdumienia. Luksusowy hotel w Hiszpanii? Jest. Ociekające szampanem poprawiny? Nie ma sprawy. Ekstrawagancka suknia od projektanta? Proszę bardzo. W kategorii „niespodzianka tygodnia" chyba nikt nie zdetronizuje Dody.

 

Więcej: GORĄCY NEWS! Doda zmieniła nazwisko!

 

 

Ale suknia ślubna to uhonorowanie jednej z najważniejszych okazji w życiu. Pozostałe z naszych gwiazd zadały w tym tygodniu szyku w zupełnie codziennych stylizacjach. Na przykład Anna Lewandowska wybrała się na targ w dresach od Kenzo, które nie tylko kosztowały 1200 zł, ale i nawiązały dialog na temat luksusowej mody udającej sportowe stroje. Z kolei Małgorzata Rozenek nie przepuści żadnej okazji żeby postawić na modowy maksymalizm. Jej patent na trend na logomanię? Zawsze miej przy sobie torebkę z wielkim logo marki – działa za każdym razem.

 

Więcej: Ania Lewandowska z torebką, na którą musiałabyś pracować minimum 3 miesiące. Warta swojej ceny?

 

 

A jak  w tym tygodniu wyglądały stylizacje na Instagramie? Tutaj naszą uwagę zwróciły Sylwia Przybysz, która pokazała swoim 666 tysiącom followersów bluzę z polskiej sieciówki Sin-Say oraz Julia Wieniawa, która mimo młodego wieku prezentowała się doskonale w całkiem dojrzałej tylizacji w stylu lat 20. Za to Dominika Kulczyk jest bez wątpienia stylowym zaskoczeniem tygodnia. W sukience prosto z wiosennej linii Vetements pokazała, że równie dobrze co w eleganckim looku prezentuje się w nieco bardziej eksperymentalnych stylizacjach. Jesteśmy na tak!

 

Więcej: Biała stylizacja? Tylko w total looku! Zobaczcie Małgorzatę Rozenek w trendzie sezonu

 

Dominika Kulczyk
Dominika Kulczyk
...
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Doda
Doda
...
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
...
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Wyniki plebiscytu:
Dominika Kulczyk...
Małgorzata Rozenek...
Doda...
Julia Wieniawa...
Sylwia Przybysz...
Anna Lewandowska...