Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Kolejny tydzień za nami – zatem pora wybrać najlepiej ubraną gwiazdę. Tym razem nominacje trafiają do Małgorzaty Rozenek, Anny Lewandowskiej, Dody, Sylwii Przybysz, Sylwii Lipki, Julii Wieniawy, Ewy Kasprzyk, Małgorzaty Sochy i Katarzyny Zielińskiej. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całości.

 

 

W tym tygodniu wreszcie odczuliśmy gwałtowne ocieplenie – a wraz z nim przyszło parę ciekawych wiosennych stylizacji gwiazd. Tu naszym zdaniem prym wiedzie (w absolutnie przypadkowej kolejności) Małgorzata Rozenek z kultową torebką Chloe Nile, Anna Lewandowska w nowych okularach Diora oraz Doda w różowym komplecie z sieciówki.

 

Więcej: Lewandowska i Rozenek w identycznej marynarce z sieciówki! Której bardziej pasuje?!

 

 

A co z gwiazdami mediów społecznościowych? Cóż, na naszym stylowym radarze mamy nieodmiennie Sylwię Przybysz (tym razem w total denim looku, który wyglądał super), czarno-białą Sylwię Lipkę oraz Julię Wieniawę, która prezentowała się nieskazitelnie w różowych, satynowych trampkach i zamszowej kurtce z H&M.

 

Więcej: 15 wiosennych płaszczy w stylu Anny Lewandowskiej

 

 

W tym tygodniu naszą uwagę zwróciły też stylizacje gwiazd na imprezach. Jedną z nich była Ewa Kasprzyk, która jako ambasadorka linii Total Collagen marki Soraya pojawiła się na premierze nowych kosmetyków w eleganckiej, drapowanej kreacji oraz Shakirą, która w żadnym wypadku nie była latynoską wokalistką, a uroczym pieskiem. Z kolei Kasia Zielińska – która pojawiła się na imprezie Zabawka Roku 2018 – prezentowała się zjawiskowo w pomarańczowej sukience maksi.

 

Więcej: "Kogel Mogel" dziś w telewizji! Co się stało z Piotrusiem? Jakie wpadki w filmie znaleźli widzowie? Sprawdź!

 

 

Więcej: Kasia Zielińska zdradza, jak jej syn Henio reaguje na pojawienie się w domu brata! Cieszy się czy jest zazdrosny?

 

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Doda
Doda
...
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
...
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
...
Sylwia Lipka
Sylwia Lipka
...
Ewa Kasprzyk
Ewa Kasprzyk
...
Katarzyna Zielińska
Kasia Zielińska
...
Wyniki plebiscytu:
Małgorzata Rozenek...
Doda...
Sylwia Przybysz...
Anna Lewandowska...
Małgorzata Socha...
Julia Wieniawa...
Sylwia Lipka...
Ewa Kasprzyk...
Katarzyna Zielińska...