Najlepsze męskie stylizacje tygodnia

 

Pora wybrać najlepszą męską stylizację tygodnia! Tym razem postanowiliśmy nominować Rafała Maślaka, Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego, Davida Beckhama, George'a Clooneya i Louisa Spencera. Głosujcie na najlepiej ubranego z nich i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stroje w całości.

 

Więcej: 

 

 

Zacznijmy od naszych rodzimych gwiazdorów. W tym tygodniu naszą uwagę zwróciły stylizacje Rafała Maślaka (kamizelka to bez wątpienia jeden z najbardziej niedocenionych elementów męskiej garderoby), Michała Szpaka z „Dzień Dobry TVN" w damskich obcasach oraz Dawida Kwiatkowskiego z Instagrama w zielonym komplecie. Który z nich prezentował się najlepiej? 

 

Więcej: Dawid Kwiatkowski zostanie gwiazdą disco polo?! To WIDEO może na to wskazywać...

 

 

Ale ten tydzień to przede wszystkim wciąż royal wedding. To oczywiste, że zaproszone na ceremonię panie prześcigały się w pomysłowych stylizacjach, ale co z panami? W oficjalnym dress codzie, mężczyzn zachęcono, aby mieli na sobie wojskowe uniformy, jaskółki bądź garnitury wizytowe. Drugą z tych opcji postanowił wskrzesić David Beckham, którego większość mediów okrzyknęła najlepiej ubranym z gości na royal wedding.

 

Więcej: Beckhamowie i Clooneyowie skradli show. Ale która para wyglądała lepiej?

 

 

Ale George Clooney nie pozostaje mu dłużny. W swoim szarym dwuczęściowym garniturze prezentował się równie dobrze, co angielski piłkarz, a krawat oraz poszetka pod kolor kreacji Amal to małe szczegóły warte docenienia. W końcu naszą kompilację zamyka Louis Spencer. 24-letni kuzyn księżnej Diany jest chyba najbardziej stylowym royalsem, którego paparazzi sfotografowali na ślubie Meghan i Harry'ego. Uwaga, panie – jest wciąż singlem!

 

Więcej: "Amal skradła show" Żona George'a Clooneya wyglądała najlepiej na ślubie, ale też.... zaliczyła wpadkę! Jaką?

 

Michał Szpak
Michał Szpak
Zagłosuj
David Beckham
David Beckham
Zagłosuj
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Zagłosuj
George Clooney
George Clooney
Zagłosuj
Rafał Maślak
Rafał Maślak
Zagłosuj
Louis Spencer
Louis Spencer
Zagłosuj
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
David Beckham...
Dawid Kwiatkowski...
George Clooney...
Rafał Maślak...
Louis Spencer...