Najlepsze męskie stylizacje tygodnia

 

Wybierzcie najlepszą męską stylizację tygodnia! Tym razem postanowiliśmy nominować Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego, Filipa Lato, Piotra Stramowskiego, Popka oraz Quebonafide. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich looki w całej krasie.

 

 

Jak podkręcić stare dobre jeansy? Choć można by pomyśleć, że ponadczasowe spodnie doświadczyły już wszystkich przeróbek świata, Michał Szpak postanowił... wymalować je w barwne grafitti. Lub po prostu kupić już pomalowaną parę w sklepie. Jakkolwiek by nie było, musimy przyznać, że nie jest to zły pomysł.

 

Więcej: Michał Szpak w popularnym show! Nie jest to jednak "The Voice of Poland"

 

 

A co słychać u Dawida Kwiatkowskiego? To co zwykle, czyli całkiem niezłe ciuchy. Wokalista pokazał się na swoim Instagramie w seledynowym garniturze i przypomniał nam, że oficjalny strój również może być ciekawy.

 

Więcej: Którym POLSKIM reprezentantem na Eurowizji jesteś? Rozwiąż nasz PSYCHOTEST!

 

 

Dalej robi się odrobinę groźnie. Zarówno Piotr Stramowski, Popek jak i Quebonafide wyglądają, jakby chcieli komuś dać w zęby – ale to wcale nie oznacza, że w swoich stylizacjach nie prezentują się bardzo stylowo. Dowody rzeczowe? Zamiłowanie Popka do projektów Alessandro Michele dla Gucci. Lider Gangu Albanii udał się na konferencję prasową Polsatu z nie jedną, a dwiema saszetkami włoskiej marki na szyi.

 

Więcej: Popek odpadł z "Tańca z Gwiazdami", czy teraz będzie miał czas na ślub?

 

Ten swag może się równać tylko ze stylizacją Quebonafide, który w ciągu ostatnich paru miesięcy z podziemnego rapera stał się mainstreamową ikoną popkultury i idolem nastolatek. Śmiemy twierdzić, że za część sukcesu „Quebo" są odpowiedzialne jego ekscentryczne stylizacje z najbardziej wyhajpowanymi markami i designerskimi sneakersami.

 

Więcej: Jak wyglądał Quebonafide, chłopak Szroeder w dzieciństwie? Zadziora czy słodziak? GALERIA

 

Michał Szpak
Michał Szpak
...
Filip Lato
Filip Lato
...
Piotr Stramowski
Piotr Stramowski
...
Quebonafide
Quebonafide
...
Popek
Popek
...
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
...
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Filip Lato...
Piotr Stramowski...
Quebonafide...
Popek...
Dawid Kwiatkowski...