Najlepsze męskie stylizacje tygodnia

 

Wybieramy najlepiej ubranego faceta tygodnia! Kto tym razem swoją stylizacją zwrócił naszą uwagę? Postanowiliśmy nominować Dawida Kwiatkowskiego, Artura Sikorskiego, Jana Dąbrowskiego, Blowka, Quebonafide oraz Taco Hemingwaya. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich looki w całości!

 

 

Jeśli tego tygodnia spędziliście chociażby chwilę w internecie, to zapewne wiecie, że polskie media społecznościowe w ciągu ostatnich siedmiu dni w zasadzie żyły dwiema sprawami. Pierwsza z nich to związek księżniczki social mediów i ikony stylu nastolatek Sylwii Przybysz i jednego z najpopularniejszych gamerów w Polsce Jana Dąbrowskiego. Oczywiście, całymi siłami popieramy ten związek – ale czy 22-letni Jan wygląda lepiej niż ostatnia, 16-letnia miłość Sysi, Artur Sikorski?

 

Więcej: TYLKO U NAS: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są parą! Mamy komentarz!

 

 

A druga sprawa? Oczywiście, chodzi o nowy, supergorące kolabo raperskie kryjące się pod pseudonimem Taconafide. Pod tą nazwą kryje się dwóch raperów, którzy wielokrotnie zostali okrzyknięci głosem młodego pokolenia – Quebonafide i Taco Hemingway. Ich pierwszy wspólny kawałek, „Tamagotchi" bije rekordy popularności na YouTubie (natomiast w serwisie Spotify przebiło samego Eda Sheerana). Pikanterii całej historii fakt, że połowa duetu, Quebo, być może jest (lub nie jest) nowym chłopakiem Natalii Szroeder. Choć ta informacja może i nie jest potwierdzona, to że zarówno Taco jak i Quebo mają ciekawy, odjechany styl to pewniak. Który z nich wygląda lepiej?

 

Więcej: Natalia Szroeder ma nowego chłopaka! To kontrowersyjny raper! Zobacz ich wspólne ZDJĘCIE

 

 

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
...
Artur Sikorski
Artur Sikorski
...
Jan Dąbrowski
Jan Dąbrowski
...
Taco Hemingway
Taco Hemingway
...
Quebo
Quebonafide
...
Blowek
Blowek
...
Wyniki plebiscytu:
Dawid Kwiatkowski...
Artur Sikorski...
Jan Dąbrowski...
Taco Hemingway...
Quebo...
Blowek...