Najlepsze męskie stylizacje tygodnia

 

Wybierzcie z nami najlepszą męską stylizację tygodnia! Przejrzeliśmy looki gwiazdorów z ostatnich siedmiu dni i postanowiliśmy wybrać sześciu, którzy swoim strojem zwrócili naszą uwagę. Nasze nominacje to Michał Szpak, Piotr Stramowski, Quebonafide, Robert Lewandowski, Arek Milik i Grzegorz Krychowiak! Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całości!

 

Więcej: Czy siostra Michała Szpaka musiała bronić go przed nietolerancyjnymi rówieśnikami? WYWIAD!

 

 

 

Nasze zestawienie otwiera – niespodzianka – Michał Szpak. Czy uważacie, że wokalista stylizauje jeans lepiej niż nowy gwiazdor bijący rekordy popularności w serwisach społecznościowych, Quebonafide? Z kolei Piotr Stramowski został w tym tygodniu sfotografowany w czapeczce Gucci na warszawskim Placu Zbawiciela. Do twarzy mu w uniformie hipstera?

 

Więcej: "American Dream" Michała Szpaka! Co robił w Stanach z siostrą Marleną? Wiemy! ZDJĘCIA

 

 

Ale ten tydzień to także wielka inaugaracja Mundialu. Ale ponieważ piłka jest trudnym zagadnieniem, które jest dla nas znacznie mniej interesujące niż stylizacje samych graczy, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej stylowi naszej kadry. Pozytywne zaskoczenie to mało powiedziane! Okazało się na przykład, że Robert Lewandowski to niezła hajpbestia, a w jego szafie znajdują się chociażby zaprojektowane w zeszłym roku przez Virgila Abloha VaporMaxy. Ale stylowo dorównują mu także Arek Milik (jego obuwie to Axle Arigato, model Clean 90) oraz – tu akurat żadna niespodzianka – Grzegorz Krychowiak, którego męska torba jest oczywiście od Hermesa. Wszystkie szczegóły ich strojów znajdziecie tutaj – ale przedtem nie zapomnijcie zagłosować na najlepszą stylizację tygodnia!

 

Więcej: Zamyślona, zasłuchana, zakochana... Natalia Szroeder na koncercie Quebo! To pierwsze takie zdjęcia!

 

Michał Szpak
Michał Szpak
...
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
...
Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak
...
Quebonafide
Quebonafide
...
Arek Milik
Arek Milik
...
Piotr Stramowski
Piotr Stamowski
...
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Robert Lewandowski...
Grzegorz Krychowiak...
Quebonafide...
Arek Milik...
Piotr Stramowski...