Najlepsze męskie stylizacje tygodnia

 

Po raz kolejny podsumowaliśmy stylizacje najbardziej stylowych z gwiazdorów. W tym tygodniu są nimi Wojciech Szczęsny, Robert Lewandowski, Sebastian Fabijański, Michał Szpak, Dawid Woliński i Mikołaj Roznerski. Głosujcie na najlepiej ubranego z nich i przewińcie w dół żeby przyjrzeć się ich lookom lepiej. 

👇👇👇

 

 

Bez względu na to czy jesteście zagorzałymi kibicami, czy raczej posadzeni podczas meczu przed ekranem dręczą was laickie pytania, które wzbudziłyby furię w entuzjastach tego sportu („Którzy to nasi?"), nie da się ukryć, że mamy całkiem stylową reprezentację. W tym tygodniu nasi piłkarze pokazali nie tylko odważne trendy (Wojciech Szczęsny po raz pierwszy skradł Grzegorzowi Krychowiakowi modowe show i nie możemy oprzeć się wrażeniu, że maczała w tym palce Marina), ale także elegancką stylizację (Robert Lewandowski w garniturze pod kolor opakowania swojego szamponu zwrócił naszą uwagę nieskazitelnie ułożonym uczesaniem typu pompadour). 

 

Więcej: Wow, ale spodnie! Wojciech Szczęsny lansuje odważny trend! Ubierała go Marina?

 

 

Ale nie samą kadrą człowiek żyje. W tym tygodniu analizowaliśmy też stylizacje gwiazd i gwiazdorów z imprezy zorganizowanej przez serwis Plejada.pl. I chociaż nie ma nic złego w klasycznych męskich stylizacjach, my postanowiliśmy wyróżnić trzech mężczyzn, którzy wyszli poza schemat prostego, dwuczęściowego garnituru. Nieodmiennie ekscentryczny Michał Szpak (jego strój to vintage'owa Vivienne Westwood), Mikołaj Roznerski w kratę, a może Dawid Woliński w białym smokingu i mokasynach? Który z nich wyglądał waszym zdaniem najlepiej? 

 

Więcej: Nawałka zrobił piłkarzom imprezę. Zaszaleli! Szczęsny grał, Lewandowski zatańczył moonwalk Jacksona! "Był królem nocy"

 

 

Michał Szpak
Michał Szpak
Zagłosuj
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski
Zagłosuj
Sebastian Fabijański
Sebastian Fabijański
Zagłosuj
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
Zagłosuj
Wojciech Szczęsny
Wojciech Szczęsny
Zagłosuj
Dawid Woliński
Dawid Woliński
Zagłosuj
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Mikołaj Roznerski...
Sebastian Fabijański...
Robert Lewandowski...
Wojciech Szczęsny...
Dawid Woliński...