Najlepsze męskie stylizacje tygodnia

 

Wybierzcie z nami najlepszą stylizację gwiazdora minionego tygodnia! Wśród naszych ulubionych męskich stylizacji znalazły się stroje Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego, Artura Sikorskiego, Radka Majdana, Sławka Uniatowskiego oraz Oliviera Janiaka. Wybierzcie najlepszy look i przewińcie w dół żeby zobaczyć je wszystkie w całej krasie!

 

 

W jakim stopniu rozebrania można zacząć mówić o stylizacji? Pytamy, ponieważ ostatni look Michała Szpaka z Instagrama jest odrobinę bardziej roznegliżowany niż zwykle. Ale to nie oznacza, że nie doceniamy jego lśniących, szerokich spodni i przeskalowanego krawata w drobny nadruk. Jesteśmy na tak – szczególnie, że Szpak nie był w tym tygodniu jedynym wokalistą, który wyletnił się na Instagramie. Stylizację Artura Sikorskiego z koszulą w kratę i białymi szortami również uznajemy za całkiem udaną. 

 

Więcej: W tak seksownym wydaniu Michała Szpaka jeszcze nie widzieliśmy! Zobacz, jak zaszalał w Sopocie!

 

Na przekór kolegom, tego tygodnia Dawid Kwiatkowski postanowił się nie rozbierać. Jeśli przyjrzycie się bliżej garniturowi 22-latka, na nadrukowanym stroju ujrzycie psychodeliczne kotki z wielkimi, wybałuszonymi oczami. Trochę creepy, ale w głównej mierze całkiem fajne. Nasz werdykt? Pełna aprobata.

 

Więcej: Do obu wzdychają dziewczyny! Ale który ma lepsze ciało? Michał Szpak czy Dawid Kwiatkowski? POJEDYNEK

 

 

Podobnie jak jego młodsi koledzy z show biznesu, Radek Majdan także pokazał w tym tygodniu wakacyjną stylizację. Jednak w przypadku małżonka Małgorzaty Rozenek-Majdan, jego sopocka stylizacja z t-shirtem i trampkami Gucci oraz spodenkami od Ralpha Laurena – mamy do czynienia z nieco bardziej zaawansowanym podejściem do mody niż w przypadku trójki młodych wokalistów. Doceniacie ten look?

 

Więcej: Jest to Gucci. Rozenkowie w luksusowych włoskich ciuchach zadają szyku nad morzem!

 

 

Ale poza wakacyjnym luzem, ten tydzień upłynął nam także pod znakiem zorganizowanej przez stację TVN imprezy Top Of The Top Festival. Jak oceniamy stylizacje gwiazdorów w Sopocie? Cóż, całkiem dobrze – podczas gdy Sławek Uniatowski postawił na niezobowiązujący look (i udowodnił, że nawet i szary t-shirt może być elegancki jeśli zestawicie go z odpowiednim butem, paskiem i zegarkiem), natomiast Olivier Janiak wyglądał tak, jak każdy chciałby wyglądać w dwuczęściowym garniturze.

 

Więcej: Co za szyk! Zobaczcie stylizację Agnieszki Woźniak-Starak z Sopotu! Jej suknia? To polska marka!

 

Michał Szpak
Michał Szpak
...
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
...
Artur Sikorski
Artur Sikorski
...
Radek Majdan
Radek Majdan
...
Sławek Uniatowski
Sławek Uniatowski
...
Olivier Janiak
Olivier Janiak
...
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Dawid Kwiatkowski...
Artur Sikorski...
Radek Majdan...
Sławek Uniatowski...
Olivier Janiak...