Najlepsze męskie stylizacje tygodnia

 

Głosujcie na najlepiej ubranego gwiazdora tygodnia! Tym razem w naszym plebiscycie znalazł się Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski, Tomasz Ciachorowski, Piotr Stramowski, Radosław Majdan i książę Harry. Głosujcie na najlepiej ubranego z nich i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całości!

 

 

Choć każda ze stylizacji Michała Szpaka jest w jakiś sposób interesująca, jego look z polsatowskiego koncertu "Przebojowe Opole" to tak zwany „sztos". Poza długim płaszczem z ogromnym, futrzanym kołnierzem, wokalista wystąpił w inkrustowanych spodniach z Reserved, które, jak się okazało, przerobił dla niego jego stylista, Mateusz Kołtunowicz.

 

Więcej: "Myślę o tym, żeby wyjechać". Michał Szpak opuści Polskę?

 

 

Ale jeśli chodzi o codzienne stylizacje, zdecydowanie największym konkurentem gwiazdora jest Dawid Kwiatkowski. Na Instagramie młodego wokalisty pojawiło się jego zdjęcie w letnich szortach i odjechanej jeansowej kurtce z haftami róż i obdartymi rękawami. Z kolei Tomasz Ciachorowski pokazał się w różowym total looku i po raz kolejny pokazał, że to bardzo twarzowy kolor nie tylko dla kobiet!

 

Więcej: Czy to jego dziewczyna?! Dawid Kwiatkowski przyłapany z seksowną blondynką! Zobaczcie ZDJĘCIA

 

 

Druga połowa naszego zestawienia to nieco bardziej dojrzały styl. W tym tygodniu musimy pochwalić krawiectwo garniturów Piotra Stramowskiego, Radosława Majdana oraz księcia Harry'ego! Każdy z nich wystąpił w dwuczęściowym garniturze – i każdy z nich zinterpretował klasyk mody męskiej po swojemu. Ale komu jest w nim najlepiej?

 

Więcej: Wszyscy plotkują o ciąży Meghan Markle! Teraz głos zabrał jej ojciec!

 

Michał Szpak
Michał Szpak
...
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
...
Książę Harry
Książę Harry
...
Piotr Stramowski
Piotr Stramowski
...
Radosław Majdan
Radosław Majdan
...
Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
...
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Dawid Kwiatkowski...
Książę Harry...
Piotr Stramowski...
Radosław Majdan...
Tomasz Ciachorowski...