Najlepsze męskie stylizacje tygodnia

 

Wybierzcie z nami najlepszą męską stylizację tygodnia! Tym razem nasze nominacje trafiają do Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego, Janka Dąbrowskiego, Radka Majdana, Piotra Kraśki i Łukasza Jemioła. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć stylizacje gwiazdorów w całości!

 

 

 

Nasze zestawienie stylizacji zaczynamy od przeglądu młodego pokolenia. Styl Michała Szpaka – pełen zapożyczeń z przeróżnych subkultur, epok i trendów w modzie – to już znak rozpoznawczy wokalisty. Ale dwóch młodych stylowych gwiazdorów depcze mu po piętach – Dawid Kwiatkowski, którego koncertowe stylizacje są nieodmiennie ciekawe oraz Janek Dąbrowski – megazasięgowy YouTuber (a prywatnie partner wokalistki Sylwii Przybysz). Który z nich ubiera się najlepiej?

 

Więcej: "Myślę o tym, żeby wyjechać". Michał Szpak opuści Polskę?

 

 

Z kolei druga część naszego plebiscytu to mężczyźni o klasycznym stylu. Ale nawet i z natury zachowawczemu garniturowi można nadać nieco charakteru. Zarówno Radek Majdan jak i Piotr Kraśko i Łukasz Jemioł pokazali w tym tygodniu własne reinterpretacje tradycyjnego looku. Na pokazie Evy Minge w Paryżu, Majdan połączył szarą marynarkę o mocno dopasowanym kroju z białymi spodniami o kroju slim. Natomiast Kraśko i Jemioł pokazali się w klasycznych stylizacjach na wyścigach konnych Gałkowo Masters 2018. Który z nich prezentuje się w garniturze najlepiej?

 

Więcej: Dawid Kwiatkowski to multimilioner?! Padniecie, kiedy dowiecie się ile zarabia w jeden rok!

 

Michał Szpak
Michał Szpak
...
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
...
Janek Dąbrowski
Janek Dąbrowski
...
Radosław Majdan
Radosław Majdan
...
Łukasz Jemioł
Łukasz Jemioł
...
Piotr Kraśko
Piotr Kraśko
...
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Dawid Kwiatkowski...
Janek Dąbrowski...
Radosław Majdan...
Łukasz Jemioł...
Piotr Kraśko...