Najlepsze męskie stylizacje tygodnia

 

Głosujcie na najlepszą męską stylizację tygodnia! Tym razem wśród naszych gwiazdorów znalazł się Michał Szpak, Bartek Kaszuba, Artur Sikorski, Sławek Uniatowski, Dawid Woliński oraz... Jacek Kurski. Tak. Głosujcie na najlepiej ubranego z nich – i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w całości!

 

 

Kolor tygodnia? To bez wątpienia róż. To nie może być przypadek, że zarówno Michał Szpak jak i Bartek Kaszuba – obaj panowie są obiektami westchnień nastolatek od Tatr aż po Pomorze – postawili na stylizacje w różu i fiolecie. Podczas gdy Szpak wystąpił na wakacyjnej scenie Dwójki w fioletowej koszuli vintage oraz spodniach Reserved (a jego holo makijaż wywołał komentarzach pod materiałem małą burzę), Kaszuba stawia na pudrowy odcień różu – w postaci bluzy. Co prawda różu nie pokochał w tym tygodniu Artur Sikorski – ale w przypadku młodego wokalisty doceniamy mistrzowski dobór akcesoriów pod kolor stroju.

 

Więcej: Michał Szpak też oddał hołd Korze! Co zrobił na koncercie?

 

 

Druga połowa naszego zestawienia to nieco dojrzalszy styl. Po pierwsze mamy Sławka Uniatowskiego – autor dość dwuznacznej piosenki „Honolulu" pokazał się w tym tygodniu na Instagramie w klasyku letniej mody męskiej – koszuli z kubańskim kołnierzem w kwiatowy nadruk. A po drugie? Dwa doskonale skrojone garnitury. Dawida Wolińskiego – to akurat żadna niespodzianka, a w graficie projektant prezentuje się wyjątkowo klawo – oraz... Jacka Kurskiego. Prezes zarządu Telewizji Polskiej wziął ślub z Joanną Klimek w miniony wtorek w bardzo twarzowym, granatowym garniturze. Czy uważacie, że to najlepsza męska stylizacja tygodnia?

 

Więcej: Sławek Uniatowski i Filip Bobek stawiają na klasykę. Który wygląda lepiej w camelowym płaszczu? POJEDYNEK

 

 

Sławek Uniatowski
Sławek Uniatowski
Zagłosuj
Michał Szpak
Michał Szpak
Zagłosuj
Artur Sikorski
Artur Sikorski
Zagłosuj
Bartek Kaszuba
Bartek Kaszuba
Zagłosuj
Dawid Woliński
Dawid Woliński
Zagłosuj
Jacek Kurski
Jacek Kurski
Zagłosuj
Wyniki plebiscytu:
Sławek Uniatowski...
Michał Szpak...
Artur Sikorski...
Bartek Kaszuba...
Dawid Woliński...
Jacek Kurski...