Najlepsze męskie stylizacje tygodnia

 

Kolejny tydzień wiosny za nami – a przed nami kolejna dawka stylizacji do ocenienia! W tym tygodniu do naszego plebiscytu na najlepiej ubranego mężczyznę nominujemy Piotra Stramowskiego, Sławka Uniatowskiego, duet Quebonafide, Artura Sikorskiego, Piotra Czaykowskiego oraz Radka Majdana. Głosujcie na najlepiej ubranego z nich i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich looki w całości.

 

 

Jeśli kiedykolwiek myśleliście, że zasada, według której dobrze dobrane akcesoria mogą kompletnie zmienić charakter stylizacji odnosi się tylko do pań – spójrzcie na Piotra Stramowskiego. Aktor poprowadził premierę nowej linii Total Collagen marki Soraya w dopasowanym, dwuczęściowym garniturze w lekkim odcieniu granatu, do których dobrał masywne creepersy na grubej podeszwie we wzór w drobną kratkę. Jego look natychmiast nabrał charakteru londyńskiego modsa z lato 50. Koniec lekcji.

 

Więcej: Piotr Stramowski otworzy własną restaurację? "Szefową już ma"! Z Kasią Warnke pojawią się w show Polsatu!

 

 

Druga lekcja mody męskiej – eklektyzm. Przykład pierwszy: Sławek Uniatowski. Wokalista w tym tygodniu pokazał się w czarnym total looku, w którym połączył punkową klasykę skórzanej ramoneski i obcisłych jeansów z eleganckimi, zamszowymi mokasynami. Przykład drugi: Taconafide, czyli duet raperów Taco Hemingway i Quebonafide, który parę tygodniu temu szturmem wziął absolutnie każdą listę przebojów – oraz media społecznościowe. W nowym klipie dwóch panów do numeru „Kryptowaluty" stylistka Milena Liebe ubrała ich w ironiczne stroje, która nasuwają nam skojarzenia z kultowym filmem „Las Vegas Parano".

 

Więcej: "Jego historia to potencjał na scenariusz" Piotr Stramowski zdradził, którego polskiego piosenkarza chciałby zagrać

 

 

Na koniec mały przegląd stylizacji ulicznych. Tutaj naszą uwagę zwrócił Artur Sikorski – czy to aby nie czapka Gucci? – oraz niezmiennie elegancki Radek Majdan.

 

Więcej: Sławek Uniatowski i syn Maryli Rodowicz mieli wypadek! Na ich samochód spadła bryła lodu! Jak się czują?

 

Sławek Uniatowski
Sławek Uniatowski
...
Piotr Stramowski
Piotr Stramowski
...
Artur Sikorski
Artur Sikorski
...
Quebonafide
Quebonafide
...
Piotr Czaykowski
Piotr Czaykowski
...
Radek Majdan
Radek Majdan
...
Wyniki plebiscytu:
Sławek Uniatowski...
Piotr Stramowski...
Artur Sikorski...
Quebonafide...
Piotr Czaykowski...
Radek Majdan...