Najlepsze męskie stylizacje tygodnia

 

Ponieważ dotychczas w naszych stylowych plebiscytach skupialiśmy się w dużej mierze na kobietach, postanowiliśmy wprowadzić nowy cykl materiałów w celu odwrócenia do góry nogami pojęcia „męskiego spojrzenia". Żeby nie zagłębiać się zbyt daleko w teorię feminizmu – chodzi o to, że skupimy się na stylizacjach facetów i pokazać, że oni także starają się wyglądać jak najlepiej ;-).

 

Nie oszukujmy się – dla panów w showbiznesie dobry wygląd oraz wizerunek modnego i nadążającego za trendami jest równie istotny co dla kobiet. Dlaczego więc nie mielibyśmy oceniać ich starań?

 

Bez zbędnych ceregieli – tego tygodnia naszą uwagę zwróciły stylówy Dawida Kwiatkowskiego, Mikołaja Roznerskiego, Tomasza Ciachorowskiego, Piotra Stramowskiego, Antka Królikowskiego, Jacka Rozenka, Piotra Kraśki, Jakuba Kucnera i Macieja Zakościelnego. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół żeby zobaczyć ich stylizacje w pełnej krasie.

 

Więcej: Julia Wieniawa i Antek Królikowski najbardziej stylową parą? TAK! Tylko spójrzcie na ich stylizacje z prezentacji wiosennej ramówki TVP

 

 

 

Na pierwszy ogień idą trzy klasyczne stylizacje wieczorowe. Trzeba przyznać, że Mikołaj Roznerski, Piotr Stramowski i Jakub Kucner jak mało kto rozumieją pojęcie dress code'u na wieczorowe imprezy – i jak mało kto dobrze prezentują się w garniturze. Podczas gdy Roznerski postawił na total look w czerni, Stramowski dodał swojej stylizacji nonszalancji rezygnując ze skarpet, natomiast Kucner do czarnych spodni i butów dodał nieco bardziej casualową marynarkę w kratę.

 

Więcej: Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski na jednej imprezie! Jak zachowywali się byli partnerzy na ramówce TVP?

 

 

Ale Mister Polski nie był jedynym facetem, który w minionym tygodniu pokazał się na wieczorowej imprezie w wyluzowanej stylizacji. Bez wątpienia mistrzem stylu „nie obchodzi mnie ubranie" jest Antek Królikowski. Aktor pojawił się na prezentacji nowego sezonu „Diagnozy" w błękitnej koszuli w kropki, szarych spodniach ze ściągaczami przy kostkach i białych sneakersach. Równie wyluzowaną stylizację pokazał na tej samej imprezie Maciej Zakościelny, natomiast Tomasz Ciachorowski wykorzystał klasyczną camelową kurtkę z zamszu żeby dodać nieco koloru do swojego looku. Kto powiedział, że szara stylizacja musi być nieciekawa?

 

Więcej: Tata Antka Królikowskiego po raz pierwszy o Julii Wieniawie! Takich słów się nie spodziewaliśmy!

 

 

Również i na ulicy było w minionym tygodniu całkiem ciekawie. Po pierwsze dzięki weteranom męskiej elegancji – Piotrowi Kraśce i Jackowi Rozenkowi, którzy zdają się nigdy nie popełniać modowych wpadek, a ich klasyczne garnitury wyglądają zawsze jakby były szyte na miarę (zapewne tak jest). Ale doceniamy też Dawida Kwiatkowskiego za odrobinę stylowego szaleństwa w naszym zestawieniu – wokalista zestawił ze sobą odcienie różu i śliwkowego fioletu (nie dajcie sobie wmówić, że faceci nie wyglądają dobrze w różowym) i wyglądał ekstra!

 

Więcej: TYLKO U NAS! Tomasz Ciachorowski zdradził nam kulisy "Agenta"! Na jakie pytania odpowiadają w teście? Są naprawdę trudne!

 

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski
...
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
...
Jakub Kucner
Jakub Kucner
...
Maciej Zakościelny
Maciej Zakościelny
...
Piotr Kraśko
Piotr Kraśko
...
Piotr Stramowski
Piotr Stramowski
...
Jacek Rozenek
Jacek Rozenek
...
Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
...
Antek Królikowski
Antek Królikowski
...
Wyniki plebiscytu:
Mikołaj Roznerski...
Dawid Kwiatkowski...
Jakub Kucner...
Maciej Zakościelny...
Piotr Kraśko...
Piotr Stramowski...
Jacek Rozenek...
Tomasz Ciachorowski...
Antek Królikowski...