Jesienna ramówka TVN: Joanna Krupa Jesienna ramówka Tvp: Kaja Paschalska Jesienna ramówka TVN: Marina Łuczenko-Szczęsna Jesienna ramówka TVP: Aleksandra Szwed Jesienna ramówka TVP: Katarzyna Cichopek
Jesienna ramówka TVP: Tamara Gonzalez Perea
East News

Prezentacje jesiennych ramówek TVP i TVN przyciągnęły tłumy gwiazd. Widać, że (z sukcesem!) dołożyły starań, by wyglądać olśniewająco… Małgorzata Rozenek-Majdan, Marina Łuczenko-Szczęsna, Katarzyna Cichopek, czy Tamara Gonzalez Perea i dziesiątki innych gwiazd zachwyciły stylizacjami. Która z nich miała najlepszy makijaż? Wybraliśmy 10 naszym zdaniem najpiękniejszych!

Jesienne ramówki TVP i TVN 2019 - najlepsze makijaże

Wybór nie był łatwy! Nie ułożyliśmy też żadnego rankingu. Nie dało się! Gwiazdy prezentowały tak różne makijaże, że nie sposób byłoby je ze sobą porównywać. Dlatego kolejność, w jakiej pokazujemy makijaże gwiazd, jest przypadkowa. Zachwycają nas wszystkie! 

Jedną z najbardziej barwnych postaci jesiennych ramówek była z pewnością Tamara Gonzalez Perea. Jak zwykle ubrana odważnie i kolorowo, miała też spektakularny, odważny makijaż z mocno podkreślonymi rzęsami i ustami w fuksjowym kolorze. Taki makijaż bardzo pasuje do jej egzotycznej urody! A czym zachwyciły nas inne gwiazdy? Zobacz w naszej galerii.

1/9
Jesienna ramówka TVN: Joanna Krupa
ONS.pl

Joanna Krupa

Joanna Krupa najbardziej zachwyciła… ciążowym brzuszkiem! Ale jej makijaż też warto zapamiętać: naturalny, świetlisty, z ustami podkreślonymi błyszczykiem i lekko lśniącymi powiekami. Idealny dla blondynek!

2/9
Jesienna ramówka Tvp: Kaja Paschalska
East News

Kaja Paschalska

…wygląda przepięknie w złocistym kolorze blond! Taki odcień stanowi idealną oprawę dla opalonej cery i ust w ognistym oranżu. Właśnie oranżu, nie czerwieni - dzięki niemu makijaż Kai nie był ciężki lub zbyt klasyczny. Pomarańczowy to trudny kolor, ale warto znaleźć swój odcień, bo jest bardzo dziewczęcy i świetnie ożywia twarz. 

3/9
Jesienna ramówka TVN: Marina Łuczenko-Szczęsna
ONS.pl

Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna to mistrzyni naturalnego makijażu. Tym razem udowodniła, że wystarczy podkreślić rzęsy, rozświetlić cerę, wymodelować twarz brązerem i nałożyć szminkę, która tylko delikatnie podbija naturalny kolor ust, by wyglądać pięknie. Sekret? Wypielęgnowana cera!

4/9
Jesienna ramówka TVP: Aleksandra Szwed
East News

Aleksandra Szwed

To chyba nasz ulubiony makijaż na ramówkowych imprezach! Przepiękne, wyraziste (i idealnie wyrysowane) usta w odcieniu bakłażana oraz mocna kreska i zgaszony, różowy cień na powiekach - klasa. I ta fryzura, i ta sukienka w kolorze nawiązującym do makijażu? Całość - w punkt.

5/9
Jesienna ramówka TVP: Katarzyna Cichopek
East News

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek postawiła na bardzo matowe usta i to był dobry wybór. Cały makijaż jest dyskretny i elegancki, ale dzięki tak nowoczesnemu akcentowi nie nudny ani nie sztampowy. Brawa za umiejętną pracę z brązerem i idealnie podkreślone brwi!

6/9
Ramówka TVP: Sylwia Przybysz
East News

Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz to mistrzyni makijażu jak z Instagrama! Wszystko tu jest perfekcyjne: mocne brwi o idealnym kształcie, usta w najmodniejszym odcieniu, cera bez skazy… I to matowe smoky eye, najładniejsze na tegorocznych ramówkach.

7/9
Jesienna ramówka TVP: Anna Dereszowska
East News

Anna Dereszowska

Lśni i olśniewa! Miejsce w naszej top dziesiątce zapewnił jej przepiękny, złocisty poblask na powiekach, twarzy, dekolcie i ramionach - niewiele gwiazd postawiło na tak mocne rozświetlenie, większość wybrała mat. I na tym tle Anna Dereszowska lśni jeszcze wyraźniej!

8/9
Ramówka TVP: Cleo
East News

Cleo

Cleo zaprezentowała makijaż sceniczny i jako taki trafił do naszego zestawienia. Bardzo mocne rzęsy i kreska na powiekach bronią się jednak także poza sceną dzięki pięknie wyrównanej, promiennej cerze bez zbędnego nadmiaru różu i brązera. 

9/9
Jesienna ramówka TVN: Małgorzata Rozenek-Majdan
East News

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła! Drapieżna stylizacja w minigarsonce, ogromnych kolczykach, ciemnych okularach i fryzurze w stylu wet look to zaskakująca odmiana po jej ostatnich dość grzecznych i bardzo eleganckich wyjściach. Nam spodobał się też makijaż: opalony minimal nude z jasnymi ustami i delikatnie pomalowanymi rzęsami świetnie zagrał z "mokrymi" włosami i… każda kobieta powinna się go nauczyć. Bo sprawdza się i wieczorem, i za dnia!