Najlepsze kosmetyki powiększające usta: Sephora Najlepsze kosmetyki powiększające usta: Douglas Collection Najlepsze kosmetyki powiększające usta: Catrice Najlepsze kosmetyki powiększające usta: Eveline Cosmetics Najlepsze kosmetyki powiększające usta: Dior
Najlepsze kosmetyki powiększające usta
Mat. prasowe

Marzysz o większych ustach? Nie musisz powiększać ich zastrzykami. Są pomadki, które zrobią to prawie tak samo skutecznie, a bezboleśnie, bezinwazyjnie i… tanio. Zobacz najlepsze kosmetyki powiększające usta - już za mniej niż 20 zł!

Najlepsze kosmetyki powiększające usta

Najbardziej skutecznym i dającym długotrwałe efekty sposobem, by dodać ustom objętości, jest powiększenie ich w gabinecie medycyny estetycznej. Jeśli jednak obawiasz się bólu, nienaturalnego efektu lub… chcesz zaoszczędzić, wypróbuj pomadki, które zadziałają podobnie: na jakiś czas nieco powiększają usta. I robią to bezboleśnie, natychmiast, bezinwazyjnie, a efekt jest bardzo naturalny. Jak działają? Zwykle zawierają nieco drażniące skórę substancje, które powodują przyspieszenie krążenia w wargach lub delikatny obrzęk. Zobacz najlepsze pomadki powiększające usta, jakich używaliśmy!

1/5
Najlepsze kosmetyki powiększające usta: Sephora
Mat. prasowe

Błyszczyk Outrageous Plump Effect Sephora Collection

Natychmiast wypełnia usta, pozostawia delikatny połysk, a podczas aplikacji daje przyjemne uczucie mrożenia.

Cena: 42 zł

 

2/5
Najlepsze kosmetyki powiększające usta: Douglas Collection
Mat. prasowe

Błyszczyk Plump & Gloss Douglas Collection

Formuła wzbogacona kwasem hialuronowym nawilża usta i sprawia, że natychmiast stają się pełniejsze i lśniące. Błyszczyk nie wypływa poza kontur ust i nie zbiera się drobnych liniach.

Cena: 27,30zł

3/5
Najlepsze kosmetyki powiększające usta: Catrice
Mat. prasowe

Balsam do ust Dewy-ful Lips Conditioning Lip Butter Catrice

Wypełnia i wygładza wargi oraz daje supermodny efekt wilgotnych, lekko połyskujących ust. Dzięki masłu shea pielęgnuje i ma bardzo aksamitną konsystencję.

Cena: ok. 17 zł

4/5
Najlepsze kosmetyki powiększające usta: Eveline Cosmetics
Mat. prasowe

Serum powiększające usta Lip Push-Up Eveline Cosmetics

Dzięki technologii 5 x Volume Maximize rozszerza naczynka krwionośne i przyspiesza mikrokrążenie, a mikrocząsteczki kwasu hialuronowego szybko wnikają do głębokich warstw skóry i wypełniają jej ubytki.

Cena: ok. 17 zł

5/5
Najlepsze kosmetyki powiększające usta: Dior
Mat. prasowe

Pomadka Addict Lip Maximizer Dior

Najbardziej luksusowa pomadka w naszym zestawieniu - uwielbiamy ją, dlatego już o niej pisaliśmy! Daje natychmiastowy efekt zwiększonej o 29% objętości ust - to w sam raz, by efekt był widoczny, ale subtelny.

Cena: 165 zł

 

Więcej na temat kosmetyki powiększanie ust