Najlepsze fryzury na studniówkę: Wiktoria Gąsiewska
East News

Studniówki 2020 rozpoczną się lada dzień! Czy wiesz już, jaką będziesz mieć fryzurę? Oto kilka najmodniejszych, wygodnych i łatwych do zrobienia, które juz teraz kochają gwiazdy.

Najlepsze fryzury na studniówkę

Fryzura na studniówkę powinna być elegancka, ale nie zbyt poważna - w końcu to impreza, a nie wielki bal! Wybraliśmy kilka fryzur gwiazd, które idealnie pasują na taką okazję. Ułożone są zarówno z rozpuszczonych, jak i spiętych włosów, i prostych, i tych kręconych, jak u Wiktorii Gąsiewskiej, której  półpodpięcie w stylu lat 80. z mocno kręconych włosów jest świeże, modne i bardzo dziewczęce. Jakie fryzury idealne  na studniówkę mają inne gwiazdy? Zobacz w naszej galerii.

1/5
Najlepsze fryzury na studniówkę: Julia Wieniawa
East News

Julia Wieniawa

Lubisz eleganckie fale w stylu retro? Jak Julia Wieniawa noś je w unowocześnionej wersji. Zaczesz pasma z boku za uszy, odsłaniałąc twarz (to takie praktyczne!) i podpinając je spinkami. Ozdobnymi, jeśli lubisz, lub zwykłymi wsuwkami - to bardzo na czasie!

2/5
Najlepsze fryzury na studniówkę: Scarlett Johansson
East News

Scarlett Johansson

Jeśli wolisz mieć upięte włosy, nie wybieraj zbyt poważnego koka. Luźne, bałaganiarskie upięcie, lekko zwichrzone na koronie głowy, wygląda o wiele bardziej nowocześnie. Jakieś pasma niesfornie wypadają? Tym lepiej.

3/5
Najlepsze fryzury na studniówkę: Katarzyna Cichopek
East News

Katarzyna Cichopek

Studniówka to idealna okazja, by wreszcie wypróbować fryzurę w stylu wet look. Jak Katarzyna Cichopek zaczesz wszystkie włosy do tyłu i hojnie nałóż na nie utrwalające, nabłyszczające kosmetyki: żel, pomadę, wosk lub olej. Przeczesz grzebieniem o szeroko rozstawionych zębch - gotowe!

4/5
Najlepsze fryzury na studniówkę: Taylor Swift
East News

Taylor Swift

Coś dla romantyczek, czyli najbardziej tradycyjna z naszych propozycji. Niski koczek związany na karku, z kilkoma pasmami wypuszczonymi przy twarzy - skromna, ale elegancka fryzura! Jeśli jak Taylor Swift nosisz grzywkę, nie chowaj jej, zaczesując do tyłu - to piękna rama dla twarzy, a fryzurze dodaje dziewczęcego uroku.

5/5
Najlepsze fryzury na studniówkę: Marcelina Zawadzka
East News

Marcelina Zawadzka

Wszystkie włosy na bok!  Takie uczesanie nosi teraz wiele gwiazd. To w wersji Marceliny Zawadzkiej pięknie eksponuje szyję. Zaczesane na jedną stronę włosy podkręcone są na lokówce, a czoło przysłania grzywka z pasm zaczesanych z korony głowy. Oryginalnie, ale wygląda to świetnie!

 

Więcej na temat fryzury gwiazd